Home » Dworki i Pałace » Dworek Pod Blachą od: 220zł do: 850zł

Dworek Pod Blachą Dworek Pod Blachą

Zapraszamy Państwa do „Dworku Pod Blachą”. Do wynajęcia jest cały Dworek, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Wypoczynkowego Kancelarii Prezydenta RP „Echo”. Otoczony zielenią, położony w zaciszu, blisko lasu. Takie usytuowanie Dworku zapewnia pełną prywatność i komfort wypoczynku. Do centrum Krynicy i Góry Parkowej jest ok. 10 min.

Dworek jest przystosowany dla 14 osób (w tym dla dwójki dzieci). Posiada TV satelitarną, grill oraz bezpłatny parking (na 4 samochody). Przy dworku, dla waszych dzieci, znajduje się plac zabaw.

Dom do wynajęcia jest w całości bądź też jako: apartament na 10 osób – większa część domu, w której znajdują się cztery przytulne sypialnie (dwie z łóżkami małżeńskimi, jedna z dwoma łóżkami pojedynczymi, jedna czteroosobowa z łóżkiem małżeńskim i piętrowym dla dzieci) każda z nowocześnie wyposażoną łazienką. Na dole jest duży salon i kuchnia z pełnym wyposażeniem. W tej części dworku można korzystać z sali gier – do dyspozycji stół pingpongowy, piłkarzyki, lotki; apartament na 4 osoby – mniejsza część domu, w której znajdują się dwa pokoje (sypialnia z dużym małżeńskim łóżkiem i pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem), wyposażona kuchnia i duża nowoczesna łazienka.

Obydwie części są niezależne i mają osobne wejścia (mogą też tworzyć jedną całość). Szczegóły można zobaczyć w galerii zdjęć.

Mamy nadzieję, że specyficzny klimat naszego dworku, jak również górskie powietrze i malownicze krajobrazy Krynicy zachęcą Państwa do częstych odwiedzin. Zapraszamy do dokonania rezerwacji.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Pod Blachą

location_on Adres:

ul. Zieleniewskiego 18, 33-380 Krynica-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 534056206

phone 534056206

insert_linkwww.dworek-krynica.pl

Ilość miejsc: 14