Home » Dworki i Pałace » Dworek Pamiętna od: 150zł do: 400zł

Dworek Pamiętna Dworek Pamiętna

Dworek w Pamiętnej to firma rodzinna, która jest prowadzona przez restauratorów posiadających bogate doświadczenie zdobyte przez wiele lat funkcjonowania restauracji Waza w centrum Warszawy. Nasza specjalizacja to kuchnia polska z domieszką kuchni światowych. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, chrzciny, spotkania rodzinne oraz biznesowe i szkoleniowe. Naszym priorytetem jest przygotowanie smacznych i zdrowych dań oraz zapewnienie zadowolenia naszych klientów.

W naszym dworku staraliśmy się stworzyć wnętrza, które podkreślają nasze staropolskie podejście do prowadzenia restauracji. Dzięki temu tworzymy miłą i rodzinną atmosferę, która ma nadzieję sprawić, że każdy z naszych Gości opuści nasze progi zadowolony. Oferujemy 10 przytulnych pokoi gościnnych oraz 1 apartament dla nowożeńców, co daje nam łącznie 40 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną spróbować naszej wyjątkowej kuchni oraz skorzystać z naszych usług noclegowych. Jesteśmy pewni, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Pamiętna

location_on Adres:

Pamiętna 14, 96-100 Skierniewice

woj. Łódzkie, Polska

phone 468310757

phone 468310757

insert_linkwww.pamietna-dworek.pl

Ilość miejsc: 40