Home » Dworki i Pałace » Dworek Dębina od: 40zł do: 80zł

Dworek Dębina Dworek Dębina

„Dworek Dębina” znajduje się zaledwie 600 m od szerokiej, niezatłoczonej dzikiej plaży. Oferujemy pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami oraz polecamy naszą domową kuchnię. Nasze śniadania są serwowane w formie stołu szwedzkiego, a kawa i herbata są dostępne dla naszych gości przez cały dzień za darmo!

Mamy również możliwość zorganizowania konferencji dla grupy do 30 osób. „Dworek Dębina” położony jest na skraju nadmorskiej wsi, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, niedaleko miejscowości Rowy, w województwie pomorskim. Ta malownicza strefa ciszy jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą na chwilę oderwać się od wielkomiejskich obowiązków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wczasy nad morzem, gdzie będą mogli cieszyć się piękną plażą i spokojem otaczającej przyrody. Nasz „Dworek Dębina” oferuje komfortowe pokoje oraz pyszne domowe jedzenie, które z pewnością umili Państwa pobyt. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksu na plaży, czy organizujesz konferencję, nasze miejsce jest idealne dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia wspaniałych wakacji nad morzem!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Dębina

location_on Adres:

Dębina 13 b, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 666150000

phone 606365985

insert_linkwww.dworekdebina.tp2.pl

Ilość miejsc: 30