Home » Dworki i Pałace » Dworek 1885 od: 119zł do: 300zł

Dworek 1885 Dworek 1885

Serdecznie witamy w Hotelu – Restauracji „Dworek 1885” i zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszych progach.

Atrakcyjne położenie w malowniczej kotlinie Wzgórz Trzebnicko – Ostrzeszowskich wśród pięknych i starych lasów, wspaniała przyroda, czyste powietrze, zabytki to wszystko można kontemplować mieszkając w naszym hotelu.

Wyjątkowy klimat, niepowtarzalny styl i szczególna jakość usług zostały docenione i uhonorowane przez Wydawnictwo Pascal Najwyższym Wyróżnieniem.

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i zobowiązujemy się do zapewnienia naszym gościom niezapomnianego pobytu. Nasz hotel oferuje komfortowe pokoje, eleganckie wnętrza, nowoczesne udogodnienia oraz doskonałą kuchnię. Nasi goście mogą również skorzystać z licznych atrakcji w okolicy, takich jak spacery po pięknych lasach, zwiedzanie zabytków czy relaks w pobliskich uzdrowiskach.

Zapraszamy serdecznie do Hotelu – Restauracji „Dworek 1885” i gwarantujemy, że nasz personel zrobi wszystko, aby Państwa pobyt był niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek 1885

location_on Adres:

ul. Kaliska 7/9, 63-500 Ostrzeszów

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 627309550

phone 627309550

insert_linkwww.dworek.net.pl

Ilość miejsc: 50