Home » Dworki i Pałace » Dwór Zbożenna od: 120zł do: 320zł

Dwór Zbożenna Dwór Zbożenna

Dwór Zbożenna to XVIII wieczny zabytkowy obiekt otoczony 5 hektarowym parkiem z ponad hektarowym stawem rybnym. Wielokrotnie odrestaurowywany, ostateczny swój kształt zawdzięcza przebudowie w latach dwudziestych zeszłego wieku.

Obecnie pełni rolę centrum szkoleniowo-wypoczynkowego oraz miejsca do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Wyjątkowy klimat, niepowtarzalny styl i szczególna jakość usług oferowanych przez Dwór Zbożenna przygotowane zostały z myślą o tych wszystkich, którzy pragną w tym niezwykłym miejscu zorganizować bankiet, szkolenie, konferencję, imprezę okolicznościową (chrzciny, komunie, wesela, jubileusze itp.) albo po prostu zatrzymać się, aby odpocząć, zrelaksować się i zaspokoić apetyt.

Dwór Zbożenna to miejsce, które zachwyca swoją historią i architekturą. Znajduje się w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co czyni go idealnym miejscem na relaksujący pobyt. W ramach centrum szkoleniowo-wypoczynkowego, oferowane są różnorodne atrakcje i zajęcia, które umożliwiają aktywny wypoczynek. Można tu skorzystać z basenu, kortu tenisowego, czy też wypożyczyć rower, by zwiedzić okolicę.

Dwór Zbożenna to również doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Przestronne sale bankietowe i profesjonalna obsługa zapewniają idealne warunki do organizacji chrzcin, komunii, wesel czy jubileuszy. Dzięki unikalnemu klimatowi i dbałości o szczegóły, każda uroczystość staje się niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszamy do Dworu Zbożenna, gdzie czeka na Państwa niezapomniany pobyt w otoczeniu pięknej przyrody, historycznego budynku i profesjonalnej obsługi. Tu można odpocząć, zrelaksować się i cieszyć się niepowtarzalnymi chwilami.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dwór Zbożenna

location_on Adres:

Zbożenna 194, 26-400 Przysucha

woj. Mazowieckie, Polska

phone 603120582

insert_linkwww.dworzbozenna.pl

Ilość miejsc: 46