Home » Dworki i Pałace » Dwór w Gajlitach od: 30zł do: 50zł

Dwór w Gajlitach Dwór w Gajlitach

Oferujemy różne rodzaje apartamentów dla naszych gości. Mamy dostępne apartamenty dla 2-3 osób, które składają się z dwuosobowej sypialni, pokoju dziennego i łazienki. Dodatkowo, posiadamy także apartamenty dla 4-5 osób, które mają dwie dwuosobowe sypialnie, pokój dzienny i łazienkę. W pokoju dziennym znajduje się również dodatkowe miejsce do spania, telewizor, telewizję satelitarną oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, takim jak kuchenka elektryczna i lodówka.

Każdy apartament ma niezależne wejście do budynku, co zapewnia prywatność naszym gościom. Nasza posiadłość jest ogrodzona, a na terenie znajduje się wydzielone miejsce do parkowania samochodów. Oprócz tego, mamy również własną plażę nad jeziorem, pomost oraz miejsce na ognisko z przygotowanym drewnem. Dla dzieci dostępny jest basenik, huśtawka, piaskownica oraz murowany grill. Oferujemy także wypożyczenie rowerów, łódki, żaglówki oraz sprzętu do surfingowania. Goście mają również do dyspozycji kartę wędkarską. W okolicy istnieje możliwość jazdy konnej, korzystania z kortów tenisowych oraz basenu ze zjeżdżalnią.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta, gorąco polecamy nasze apartamenty.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dwór w Gajlitach

location_on Adres:

Gajlity 2, Skr. Poczt. 8, 11-100 Lidzbark Warmiński

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 897661766

phone 505025131

insert_linkgajlity.com

Ilość miejsc: 10