Home » Dworki i Pałace » Dwór Stary Chotów od: 100zł do: 150zł

Dwór Stary Chotów Dwór Stary Chotów

Hotel DWÓR STARY CHOTÓW znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 450 Kalisz-Grabów nad Prosną, ok. 3 km na wschód od Nowych Skalmierzyc i ok. 20 km na wschód od Ostrowa, przy południowej granicy Kalisza. To doskonała przystań dla znużonych długą drogą wędrowców. Oferujemy niepowtarzalną atmosferę oraz piękne krajobrazy o każdej porze roku.

W hotelu panują doskonałe warunki zarówno do wypoczynku jak również do prowadzenia szkoleń i konferencji. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do podróżnych, zapraszamy wszystkich szukających miejsca ze sprzyjającą atmosferą do spotkań towarzyskich i biznesowych. Zieleń drzew sprawia, iż nasz hotel jest bardzo zacisznym i urokliwym miejscem. Organizujemy również imprezy okolicznościowe z noclegami do 30 osób.

Do dyspozycji gości oddajemy 22 miejsca noclegowe w luksusowo urządzonych pokojach 1 i 2 osobowych (możliwość dostawki) z łazienkami, TV oraz internetem bezprzewodowym. Ponadto, nasi goście mogą korzystać z 8 hektarowego parku należącego do obiektu oraz monitorowanego parkingu 24h. Dla tych, którzy preferują imprezy na świeżym powietrzu, istnieje również możliwość organizacji imprez pod namiotem plenerowym.

Zapraszamy wszystkich podróżnych oraz osoby szukające miejsca na spotkania towarzyskie i biznesowe. Hotel DWÓR STARY CHOTÓW to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu w pięknych okolicznościach przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dwór Stary Chotów

location_on Adres:

Chotów, 63-460 Nowe Skalmierzyce

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 627510617

phone 664046365

insert_linkwww.dworstarychotow.pl

Ilość miejsc: 30