Home » Dworki i Pałace » Dwór Sieraków k. Krakowa od: 180zł do: 490zł

Dwór Sieraków k. Krakowa Dwór Sieraków k. Krakowa

Dwór Sieraków to miejsce, które oferuje szeroki wybór pokoi dla swoich gości. Możecie Państwo wybierać spośród 30 pokoi różnego typu, takich jak standardowe, de lux, superior oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje są indywidualnie zaaranżowane, aby zaspokoić gust nawet najbardziej wymagających gości.

W każdym z pokoi znajduje się wygodne łóżko, miejsce do pracy, stolik z dwoma krzesłami, woda mineralna, mini-bar, możliwość zamówienia obsługi pokojowej, telewizor z satelitarnym odbiorem programów, telefon, bezpłatna sieć internetowa oraz łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Dodatkowo, w łazience znajduje się zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych oraz komplet ręczników kąpielowych, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort podczas pobytu.

Dwór Sieraków zaprasza Państwa do skorzystania z ofert specjalnych, które dostępne są na naszej stronie internetowej www.dworsierakow.pl. Zapewniamy, że nasz personel zrobi wszystko, aby Państwa pobyt był niezapomniany i spełnił wszystkie oczekiwania. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dwór Sieraków k. Krakowa

location_on Adres:

Sieraków 233, 32-410 Dobczyce

woj. Małopolskie, Polska

phone 123122423

phone 123122423

insert_linkwww.dworsierakow.pl

Ilość miejsc: 50