Home » Dworki i Pałace » Dwór Senator od: 50zł do: 120zł

Dwór Senator Dwór Senator

Dwór w Zakrzowie o charakterze neoklasycznym wchodzący w skład zabudowań podworskich, został wybudowany pod koniec wieku XIX przez Jego Cesarską Wysokość Arcyksięcia Rainera Habsburga , poprzez administratora tych dóbr Ludwika Seelinga, który otrzymał dobra izdebnickie i sąsiednie wsie w tym Zakrzów, Stronie, Leśnicę od Jaśnie Oświeconej Wilhelminy Montleart Sachsem Curland.

Zapraszamy Państwa do organizowania w naszym Dworku szkoleń, imprez okolicznościowych, wesel, zabaw karnawałowych, konferencji, iventów oraz zimowisk wczasów.

Nasz hotel dysponuje trzema salami o zabytkowym wystroju wnętrz oraz 48-oma miejscami noclegowymi, 14-stoma pokojami – dwuosobowymi, dwoma pokojami o pdwyższonym standardzie.

Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizją. W otoczeniu Dworku znajdują się staw oraz oświetlony park ze starodrzewiem (4,5 hektara) i altanką, doskonałe miejsce do organizowania ognisk. W naszym hotelu znajduje się restauracja, w której podajemy wyśmienite potrawy kuchni polskiej. Cały obiekt wraz z parkingiem jest ogrodzony.

Gwarantujemy Państwu miłą obsługę, zapewniamy doskonały wypoczynek.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dwór Senator

location_on Adres:

Zakrzów, 34-145 Stronie

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (33) 879 74 26, +48 (33) 879 75 09

phone tel. +48 (33) 879 74 26, +48 (33) 879 75 09

insert_linkwww.dwor-senator.pl

Ilość miejsc: 48