Home » Dworki i Pałace » Dwór Boratyn – Zespół Pałacowo-Parkowy od: 60zł do: 100zł

Dwór Boratyn – Zespół Pałacowo-Parkowy Dwór Boratyn – Zespół Pałacowo-Parkowy

Zespół Pałacowo-parkowy Boratyn to miejsce o długiej historii, sięgającej początków XVIII wieku. Pierwsze zachowane dokumenty, opisujące wygląd budynku i przynależnego do niego folwarku, pochodzą z 1724 roku. Początkowo był to niewielki, parterowy dworek, składający się z ganku, sieni, dwóch izb stołowych i sześciu pokoi. Jednak na przestrzeni wieków, zespół ten stopniowo się rozrastał, zmieniając swój wygląd.

Dla naszych gości, którzy pragną odpocząć w Zespole Pałacowo-Parkowym Boratyn, przygotowaliśmy 3 luksusowe apartamenty i 5 przestronnych pokoi. Każde z nich jest pieczołowicie wykończone, nawiązując do tradycji i polskiej gościnności, a także zróżnicowane stylistycznie, aby nasi goście mogli wybrać pokój odpowiadający ich upodobaniom i oczekiwaniom.

W naszej ofercie znajdują się: Apartament Wenecki, Komnata Basztowa, Garderoba Klauna, Alkierz Bachusa, Pokój „Piekarza”, Apartament nr. 1, Apartament nr. 2 oraz Pokój nr. 1.

Dodatkowo, nasz dwór otacza piękny park, który sprawi, że noc spędzona w naszym Zespole Pałacowo-Parkowym będzie wyjątkowa. Naszym gościom gwarantujemy kojącą ciszę, chwile wytchnienia i błogi wypoczynek.

W niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzyć naszą ofertę o kolejne sześć przestronnych pokoi oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dwór Boratyn – Zespół Pałacowo-Parkowy

location_on Adres:

Chłopice - Boratyn 232, 37-500 Jarosław

woj. Podkarpackie, Polska

phone 166240053

phone 507070795

insert_linkwww.dworboratyn.pl

Ilość miejsc: 30