Home » Agroturystyka » Dwa Pomosty od: 425zł do: 60zł

Dwa Pomosty Dwa Pomosty

Oferujemy trzy komfortowe, samodzielne, całoroczne kwatery agroturystyczne, (apartamenty) urządzone w zmodernizowanym budynku pozostałym po gospodarstwie ogrodniczym.

Apartamenty posiadają duże pokoje z meblami sosnowymi i aneksami kuchennymi, wygodne łazienki oraz pełne wyposażenie mieszkalne wraz z TV, DVD ,WiFi, kuchnię elektryczną, mikrofalową, lodówkę, czajnik elektryczny, zestaw naczyń kuchennych, stołowych, itp.

Lokale umownie zostały oznaczone kolorami; zielonym, żółtym i białym.

Zielony; o powierzchni 45m2, 4 osob. dwupoziomowy, 2 pokoje, łazienka.
– na parterze; pokój dzienny z aneksem kuchennym, stołowym i łazienką, TV LED 42″,DVD,
– na poddaszu; sypialnia,z trzema łóżkami sosnowymi, w tym 1 łóżko duże, (tzw. małżeńskie), zestaw wypoczynkowy, TV,
Wejście z tarasu widokowego.

Żółty ; o powierzchni 35 m2, 3 osob. pokój z aneksem kuchennym, stołowym, łazienką, z dwoma łóżkami sosnowymi, w tym; 1 łóżko duże, (tzw. małżeńskie), TV LCD 32″, DVD, CD,
Wejście z tarasu widokowego.

Biały ; o powierzchni 35 m2, 2 osob. pokój z aneksem kuchennym, stołowym i łazienką, z dwoma wygodnymi łóżkami sosnowymi, TV LCD 32″, DVD. Położony na poddaszu.
Wejście zewnętrzną klatką schodową ze szczytu budynku.

Na nieużytkowanym już kominie znajduje się zamieszkałe od 10 lat gniazdo bocianie. Teren agro gospodarstwa obejmuje obszar 3 ha i położony jest bezpośrednio przy jeziorze Trzesiecko, przy jego południowo-zachodnim brzegu. Połowę obszaru zajmuje liczący sobie ok. 100 lat las sosnowy. Od zachodu budynek agro niemal przylega do lasu. Przy budynku znajduje się zadaszona wiata, z przeznaczeniem do grilowych biesiad na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości jest także boisko do gry w siatkówkę, badmintona oraz kilka rowerów turystycznych. Istnieje możliwość wypożyczenia bez dodatkowych kosztów roweru wodnego, łodzi wędkarskiej lub wędkowania z pomostu. Raj dla wędkarzy. Jezioro jest w zarządzie PZW. Nieopodal przebiega ciekawa, o długości 14,5 km trasa rowerowa wokół jeziora. W sezonie letnim po jeziorze regularnie kursują duże (80 – 120 osób) tramwaje wodne oraz taxi wodne. Dużą popularnością wśród turystów cieszy się także najdłuższy w Europie wyciąg do nart wodnych o długości trasy ok.1100 m.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dwa Pomosty

location_on Adres:

ul. Brzegowa 15, 78-400 Szczecinek

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 696269126

phone 943727307

insert_linkwww.dwa-pomosty.pl

Ilość miejsc: 9