Home » Domki letniskowe » Domy Wczasowe Anar od: 25zł do: 60zł

Domy Wczasowe Anar Domy Wczasowe Anar

Domy Wczasowe „ANAR” to idealne miejsce na letni wypoczynek. Oferujemy przytulne pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Dla naszych klientów, którzy cenią spokój i wygodę, mamy również pokoje z niezależnym wejściem oraz pokoje typu studio. Jeśli preferujesz większą prywatność, możemy zaoferować Ci wolno stojące domki, które pomieszczą grupy od 5 do 12 osób.

W naszym ośrodku znajdziesz również bezpłatne, nie strzeżone miejsca parkingowe oraz miejsca zabaw dla małych dzieci. Możesz również skorzystać z ogólnodostępnych aneksów kuchennych, które są wyposażone w lodówki, czajniki, kuchenki mikrofalowe i zastawy stołowe. Dzięki nim będziesz mógł przygotować smaczne śniadania i kolacje.

Jeśli masz zwierzę, które jest łagodne i nie sprawia kłopotów, możesz je przyprowadzić ze sobą. Wcześniej jednak musisz to uzgodnić z nami.

Rowy to miejsce, które z pewnością Cię zachwyci swoim pięknem i mnogością atrakcji. Nasza firma oferuje bogatą ofertę, która pozwoli Ci na przyjemny i udany wypoczynek. Polecamy nasze 4 ośrodki: DW Wiazowa, DW Orzechowa, Dw Delfin oraz DW Brzozowa.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domy Wczasowe Anar

location_on Adres:

ul. Brzozowa 16, 76-212 Rowy

woj. Pomorskie, Polska

phone 598453636

phone 598142131

insert_linkwww.anar.com.pl

Ilość miejsc: 50