Home » Domki letniskowe » Domki w sadzie od: 30zł do: 90zł

Domki w sadzie Domki w sadzie

Oferujemy do wynajęcia 3 drewniane domki letniskowe. Domki znajdują się w Świbnie na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej położonej w dzielnicy Gdańska – tam gdzie Wisła wpada do morza. Położone są w sadzie. Dzięki dużej przestrzeni i dość dużej odległości pomiędzy domkami poczują się Państwo bardzo komfortowo i kameralnie. Spacer nad morze zajmuje około 10-15 minut.

„Mały domek z tarasem”: W aneksie kuchennym mamy do dyspozycji mikrofalówkę, lodówkę z zamrażalnikiem, Oczywiście są sztućce, talerze, kubki, garnki, patelnia i czajnik elektryczny. W pokoju są 2 dwuosobowe łóżka, szafka nocna, lampka, szafa ubraniowa, stół, krzesła, telewizor, broszura z mapą okolicy, przydatnymi informacjami, rozkładem autobusów, tramwaju wodnego, itp. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, szafki, ubikacja.

„Średni domek”: W aneksie kuchennym mamy do dyspozycji mikrofalówkę, lodówkę z zamrażalnikiem, Oczywiście są sztućce, talerze, kubki, garnki, patelnia i czajnik elektryczny. W pokoju są 2 dwuosobowe łóżka oraz jeden pojedynczy tapczan, szafka nocna, lampka, duża szafa ubraniowa, stół, krzesła, telewizor, broszura z mapą okolicy, przydatnymi informacjami, rozkładem autobusów, tramwaju wodnego, itp. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, szafka, ubikacja.

„Duży domek z tarasem”: W aneksie kuchennym mamy do dyspozycji mikrofalówkę, lodówkę z zamrażalnikiem, zlewozmywak z ciepłą wodą, Oczywiście są sztućce, talerze, kubki, garnki, patelnia i czajnik elektryczny. W pokoju są 3 dwuosobowe łóżka oraz jeden pojedynczy tapczan, szafka nocna, lampka, duża szafa ubraniowa, stół, krzesła, telewizor, broszura z mapą okolicy, przydatnymi informacjami, rozkładem autobusów, tramwaju wodnego, itp. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, szafki, ubikacja.

Oferujemy ponadto: udostępniamy darmowo internet przez Wi-Fi, dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw – są tu huśtawki, duża trampolina, piaskownica, zjeżdżalnia, bujawka, dla dorosłych i dzieci – boisko do gry w siatkówkę czy badmintona – oczywiście udostępniamy piłki, rakietki itp., otrzymają Państwo komplet świeżej pościeli, każdy domek posiada komplet mebli ogrodowych z parasolem, grill, leżaki, na zewnątrz domków w specjalnie przygotowanym miejscu – kuchni letniskowej, istnieje możliwość przygotowania i usmażenia ryby czy innych potraw, parkowanie Państwa samochodu na terenie ośrodka jest bezpłatne, cała nieruchomość jest ogrodzona.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki w sadzie

location_on Adres:

ul. Boguckiego 41, 80-690 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 507 776 275, +48 (58) 308 0470

phone tel. +48 507 776 275, +48 (58) 308 0470

insert_linkwww.domkiwsadzie.pl

Ilość miejsc: 16