Home » Domki letniskowe » Domki w sadzie od: 30zł do: 90zł

Domki w sadzie Domki w sadzie

Oferujemy trzy drewniane domki letniskowe do wynajęcia. Domki znajdują się w Świbnie, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, która jest częścią Gdańska i położona tam, gdzie Wisła wpada do morza. Każdy domek jest usytuowany w sadzie, co zapewnia dużą przestrzeń i komfortowe, kameralne warunki. Spacer nad morze zajmuje około 10-15 minut.

„Mały domek z tarasem”: W aneksie kuchennym znajduje się mikrofalówka, lodówka z zamrażalnikiem oraz wszystkie niezbędne naczynia i sprzęt kuchenny. W pokoju znajdują się 2 dwuosobowe łóżka, szafka nocna, lampka, szafa ubraniowa, stół, krzesła, telewizor oraz broszura z mapą okolicy i przydatnymi informacjami. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki i toaletę.

„Średni domek”: Wyposażenie tego domku jest identyczne jak w małym domku, ale w pokoju znajdują się dodatkowo 2 dwuosobowe łóżka i jeden pojedynczy tapczan.

„Duży domek z tarasem”: Ten domek ma identyczne wyposażenie jak poprzednie, ale w pokoju znajdują się 3 dwuosobowe łóżka i jeden pojedynczy tapczan.

Dodatkowo oferujemy darmowe Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, trampoliną, piaskownicą, zjeżdżalnią i bujawką oraz boisko do gry w siatkówkę lub badmintona z piłkami i rakietkami. Zapewniamy świeżą pościel, meble ogrodowe z parasolem, grill i leżaki. Na terenie ośrodka znajduje się specjalnie przygotowane miejsce – kuchnia letniskowa, gdzie można przygotować i usmażyć rybę lub inne potrawy. Parkowanie samochodu na terenie ośrodka jest bezpłatne, a cała nieruchomość jest ogrodzona.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki w sadzie

location_on Adres:

ul. Boguckiego 41, 80-690 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 507776275

phone 583080470

insert_linkwww.domkiwsadzie.pl

Ilość miejsc: 16