Home » Domki letniskowe » Domki Nad Stawem od: 20zł do: 160zł

Domki Nad Stawem Domki Nad Stawem

„Domki nad Stawem” to malowniczy obiekt agroturystyczny, położony w lesie, zaledwie 15 km od miasta. Jest to miejsce pełne uroku i spokoju, otoczone piękną przyrodą. Idealne na wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi, par zakochanych, wędkarzy, sportowców oraz wszystkich tych, którzy pragną uciec od miejskiego hałasu i cieszyć się bliskością natury.

Zapraszamy także na jesienne grzybobranie! Oferujemy naszym Gościom komfortowe, w pełni wyposażone domki, saunę, gorącą beczkę, plac zabaw dla dzieci, altanę z grillem oraz wiele wolnej przestrzeni. Dodatkowo, w okolicy znajdują się znakomite trasy spacerowe i rowerowe.

Nasza oferta obejmuje domki letniskowe na ogrodzonym terenie, wyposażone w aneks kuchenny i taras. W domkach znajduje się także kuchnia z podstawowym wyposażeniem oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Goście mają również możliwość korzystania z miejsca na ognisko i grill, sauny, jacuzzi, placu zabaw oraz boiska do siatkówki. Przyjmujemy także zwierzęta domowe.

Mamy dla Państwa specjalną promocję! W cenie domku* oferujemy korzystanie z sauny, jacuzzi, wędkowania, przyjazdu ze zwierzęciem domowym oraz korzystania ze sprzętu wodnego i wszystkich mediów. Energia elektryczna do 1 kW dziennie jest wliczona w cenę. W przypadku korzystania z sauny, opłata obowiązuje tylko w środy, w pozostałe dni jest bezpłatna. W przypadku przyjazdu ze zwierzęciem domowym, konieczne jest posiadanie własnej pościeli.

Ceny naszych domków różnią się w zależności od sezonu. W sezonie A, który trwa od kwietnia do 20 czerwca oraz we wrześniu, cena za dobę wynosi 150 zł dla domków 1-2-3 i 120 zł dla domka 4. W sezonie B, który trwa od 20 czerwca do 31 sierpnia, cena za dobę wynosi 160 zł dla domków 1-2-3 i 130 zł dla domka 4. Jednak w sezonie A, każdy duży domek można wynająć za jedyne 140 zł.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji: www.domkinadstawem.pl. Od kwietnia do września kontakt z nami jest możliwy wyłącznie drogą telefoniczną.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domki Nad Stawem

location_on Adres:

Jelencz - Miroslaw 14, 77-124 parchowo

woj. Pomorskie, Polska

phone 518629846

phone 598233436

insert_linkwww.domkinadstawem.pl

Ilość miejsc: 24