Home » Domki letniskowe » Domki nad morzem od: 30zł do: 60zł

Domki nad morzem Domki nad morzem

Posesja przeznaczona dla naszych Gości położona jest w miejscu cichym i spokojnym, otoczonym bujną przyrodą. Jest to miejsce wymarzone dla rodzin z dziećmi. Pociechy mogą skorzystać z huśtawek, drabinek i wolnej przestrzeni. Jednocześnie teren jest ogrodzony, tak by rodzice nie musieli obawiać się o bezpieczeństwo najmłodszych.

Oprócz pięknych szerokich plaż, Jarosławiec gwarantuje turystom moc rozrywki. Aqua Park, latarnia morska, rozbudowana baza gastronomiczna, dyskoteki i dancingi do białego rana to tylko niektóre z atrakcji, które zapewnia ten nadmorski kurort.

Chętnie przyjmujemy Gości wybierających się na wakacje ze swoimi czworonogami. Do dyspozycji Gości pozostaje altana ogrodowa i murowany grill. Dysponujemy również własnym parkingiem, dlatego też nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu.

Do walorów tej okolicy należą także imponujące nadmorskie klify, jezioro Wicko, urokliwe pobliskie miasta i miasteczka: Słupsk (40 km), Darłowo ( 25 km), Ustka (30 km), Sławno ( 25 km).

Taka forma wypoczynku – łącząca w sobie pobyt z dala od zgiełku przy jednoczesnym zagwarantowaniu bliskości nadmorskich atrakcji sprawdza się. To bowiem Państwo decydują o tym jak spędzić każdy dzień – na grillu we własnym gronie, czy też szalejąc na imprezie. Trafność takiego rozwiązania potwierdzają opinie naszych Gości, którzy często do nas wracają. Zapraszamy do ich grona również Państwa!

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki nad morzem

location_on Adres:

Jeziorna, 76-107 Jezierzany

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 697711155

phone 697711155

Ilość miejsc: 15