Home » Domki letniskowe » Domki Morena od: 150zł do: 250zł

Domki Morena Domki Morena

Serdecznie zapraszamy do naszych domków letniskowych w Karwi, które znajdują się zaledwie 100 m i 300 m od morza. Oferujemy komfortowe i w pełni wyposażone domki, które zapewnią Państwu przyjemny pobyt nad polskim morzem.

Wszystkie nasze domki letniskowe posiadają aneks kuchenny z kuchenką gazową lub płytą, lodówkę oraz kompletny zestaw naczyń, garnków i sztućców. Dodatkowo, dla wygody naszych Gości, udostępniamy sprzęt plażowy, takie jak koc i parawan. Na tarasie domku znajdują się również meble ogrodowe, w tym dwie ławy i stół, gdzie można spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla miłośników grillowania dostępny jest również grill.

Każdy domek posiada jedno lub dwa miejsca parkingowe bezpośrednio pod domkiem, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dla naszych Gości.

Oferujemy różne typy domków, w zależności od preferencji i potrzeb. Domki położone 100 metrów od plaży to 2 domki 6-osobowe z sypialnią na piętrze oraz 2 domki 8-osobowe z dwiema sypialniami na piętrze. Natomiast domki położone 300 metrów od plaży to 2 domki 4-6-osobowe w zabudowie bliźniaczej, z zamykaną sypialnią na piętrze dla każdej z połówek, oraz 3 domki 7-8-osobowe z dwiema sypialniami na piętrze.

Dla naszych Gości dostępne są również atrakcje na terenie ośrodka. Dla domków położonych 300 metrów od plaży, mamy plac zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić i spędzać czas aktywnie. Natomiast dla domków położonych 100 metrów od plaży, udostępniamy miniplac zabaw. W pobliżu ośrodka znajdują się również sklepy i bary, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne artykuły i skosztować lokalnej kuchni.

Serdecznie zapraszamy do naszych domków letniskowych w Karwi i zapewniamy, że spędzicie Państwo niezapomniane wakacje nad polskim morzem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki Morena

location_on Adres:

ul. Mokra 15, 84-105 Karwia

woj. Pomorskie, Polska

phone 586749435

phone 609109433

insert_linkwww.domki-morena.pl

Ilość miejsc: 64