Home » Domki letniskowe » Domki Margonin od: 70zł do: 135zł

Domki Margonin Domki Margonin

Margonin jest doskonałym celem wakacyjnych wyjazdów.

Zapraszamy do ośrodka położonego w malowniczym krajobrazie, wśród lasów nad pięknym ciepłym jeziorem, wspaniałą dużą piaszczystą plażą. Czekają tu na Ciebie między innymi nowoczesny wyciąg nart wodnych, plac zabaw dla dzieci, boiska do gry oraz molo spacerowe z platformą widokową. Cały ośrodek jest zadrzewiony a wszystkie aleje wyasfaltowane. 100 metrów od ośrodka znajduje się restauracja oraz wypożyczalnia sprzętu turystycznego (kajaki, rowerki wodne ).

Wczasowicze, których odpręża wędkowanie czy zbieranie grzybów też znajdą tu coś dla siebie: pomost wędkarski i ciekawe lasy pełne grzybów czekają już na CIEBIE!

Plaża w Margoninie to ciekawe miejsce: w ciągu dnia można wypoczywać i korzystać z uroków słonecznej pogody natomiast weekendowe wieczory dzięki festiwalowi WIATRAKALIA często wypełnione są muzyką. Na scenie gościliśmy wiele znakomitości np: polsko-ukraińska grupa ENEJ, Beata i Bajm, OCEANA.

Oferujemy domki 1 i 2 pokojowe.

DOMEK JEDNOPOKOJOWY – 2 osobowy to pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak, zestaw garnków i naczyń kuchennych umożliwiających przygotowanie i spożywanie posiłku we własnym zakresie. W domku znajduje się również łazienka z kabina prysznicową oraz osobna toaleta. Na zewnątrz taras ze stolikiem, krzesłami i parasolem. W każdym domku znajdziemy również grill ogrodowy oraz leżak plażowy.

DOMEK DWUPOKOJOWY – 4 osobowy. Sypialnia i pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak, zestaw garnków i naczyń kuchennych umożliwiających przygotowanie i spożywanie posiłku we własnym zakresie. W domku znajduje się również łazienka z kabina prysznicową oraz osobna toaleta. Na zewnątrz taras ze stolikiem, krzesłami i parasolem. W każdym domku znajdziemy również grill ogrodowy oraz leżak plażowy.

DOMEK DWUPOKOJOWY – 5 osobowy. Sypialnia i pokój z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak, zestaw garnków i naczyń kuchennych umożliwiających przygotowanie i spożywanie posiłku we własnym zakresie. W domku znajduje się również łazienka z kabiną prysznicową oraz osobna toaleta. Na zewnątrz taras ze stolikiem, krzesłami i parasolem. W każdym domku znajdziemy również grill ogrodowy oraz leżak plażowy.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki Margonin

location_on Adres:

ul. Powstańców Wlkp. 61, 64-830 Margonin

woj. Wielkopolskie, Polska

phone tel. +48 (88) 757 55 17

phone tel. +48 (88) 757 55 17

insert_linkwww.domkimargonin.pl

Ilość miejsc: 80