Home » Domki letniskowe » Domki Letniskowe od: 180zł do: 320zł

Domki Letniskowe Domki Letniskowe

Wynajem domków wczasowych nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Kopalino (woj. pomorskie).

Oferujemy domki wakacyjne z wieloma atrakcjami i udogodnieniami. Dojazd samochodem jest bardzo wygodny, ponieważ można dojechać bezpośrednio do domków. Kopalino znajduje się zaledwie 7 km od Choczewa, za Wejherowem, więc wszędzie jest blisko. W odległości zaledwie 500 m od domków znajduje się restauracja Szlacheckie Gniazdo, gdzie można skosztować pieczonego dzika.

Do otwartego morza można dotrzeć w około 20 minut drogi (1800 m) przez piękny las. Natomiast jezioro jest oddalone o zaledwie 5 minut drogi (250 m). Jezioro jest czyste i zarybione, a domki usytuowane przy lesie zapewniają przemiłą atmosferę. W naszym obiekcie dostępny jest grill oraz miejsce do gry i zabawy. Otwarte morze gwarantuje najczystsze wody i najczystszy piasek.

Oferujemy domki 8 i 10 osobowe, które składają się z 3 lub 4 pokoi oraz łazienek. Na terenie obiektu jest również miejsce do parkowania samochodu. Do morza można dojechać samochodem w około 2,5 km.

Domki są ogrodzone wysokim drewnianym płotem o wysokości 2 m, co zapewnia elegancję i bezpieczeństwo. W okolicy morza znajdują się bary, parking oraz dwie stadniny koni. Oznaczone ścieżki rowerowe, leżaki, ławeczki, place i polany zapewniają wiele atrakcji. Można również udać się do Latarni Morskiej STILO, która znajduje się w odległości 10 km (możliwość dojechania rowerem). W lesie można znaleźć grzyby i jagody, a w pobliżu są sklepy spożywcze oraz restauracja wegetariańska.

Nasze domki oferują doskonałe warunki do opalania – zarówno na polanie, na plaży, jak i nad słoną i słodką wodą. Przyroda w okolicy jest nieskazitelnie czysta, a można spotkać wiele chronionych gatunków roślin i zwierząt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domki Letniskowe

location_on Adres:

ul. Pogodna 20, 84-210 Kopalino

woj. Pomorskie, Polska

phone 695094863

phone 603935930

insert_linkwww.kopalino.info.pl

Ilość miejsc: 26