Home » Campingi » Domki campingowe Giżycko od: 25zł do: 40zł

Domki campingowe Giżycko Domki campingowe Giżycko

Zapraszamy serdecznie do naszych urokliwie położonych domków campingowych nad jeziorem Kisajno, w bezpośredniej bliskości trasy Giżycko-Kętrzyn. Nasz ośrodek znajduje się zaledwie 2,5 km od centrum Giżycka, co sprawia, że jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani i łatwo dostępni.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do spędzenia niezapomnianego wypoczynku w naszym ośrodku. Oferujemy Państwu komfortowe domki campingowe, wyposażone w radio, sprzęt kuchenny i AGD. Dzięki naszej bardzo atrakcyjnej lokalizacji i wyjątkowemu urokowi naszego ośrodka, zapewniamy idealne miejsce dla Gości, którzy pragną odprężyć się i zrelaksować.

Nasze domki campingowe są dostępne tylko w sezonie, od 1 maja do 30 września. Należy jednak pamiętać, że nie prowadzimy działalności gastronomicznej. Na szczęście, w bliskim sąsiedztwie znajduje się Bar Leśny, który jest czynny do ostatniego klienta.

W naszym ośrodku dysponujemy 44 miejscami w 12 domkach campingowych, które są odpowiednie zarówno dla par, jak i dla rodzin. Łazienka i WC są wspólne dla wszystkich naszych gości, a obiekty są całodobowo dozorowane, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i spokój.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i spędzenia wspaniałego czasu w naszym ośrodku!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki campingowe Giżycko

location_on Adres:

ul. Chopina 1, 11-400 Giżycko

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874282255

phone 608200111

insert_linkgizycko.warszawianka.biz

Ilość miejsc: 44