Home » Domki letniskowe » Domek w górach – Tylmanowa od: 120zł do: 140zł

Domek w górach – Tylmanowa Domek w górach – Tylmanowa

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Tylmanowej oraz jej okolic. Tylmanowa usytuowana jest w dolinie Dunajca, na pograniczu Gorców i Beskidu Sądeckiego.

Jest ona jedną z najatrakcyjniejszych, choć ciągle zbyt mało znanych wsi na Podhalu. W jej krajobrazie można dostrzec jakby zatrzymanie w czasie kadry z kilkusetletniej historii. Wieś słynie także z unikatowego krajobrazu.

Oferujemy Państwu dwa drewniane domki w górach, które mogą pomieścić od 4 do 6 osób. Domki posiadają jedno pomieszczenie główne- tam znajduje się łazienka + WC, aneks kuchenny ze stolikiem i krzesłami oraz rozkładaną 2-osobową kanapą. U góry są 4 łóżka jednoosobowe. W domku jest też dostęp do internetu oraz radio.

Rozpościerający się widok z okien domku ukazuje piękno górskiego krajobrazu. Budząc się rano i otwierając okna mogą Państwo zobaczyć Piękne pasmo Beskidu Sądeckiego ze znanym szczytem Błyszcza.

Wychodząc przed domek i odwracając wzrok w drugą stronę mamy przed sobą Gorce. Bezpośrednio nad nami znajduje się jeden z większych gorczańskich szczytów – Lubań (1211 m n.p.m.- ok. 3,5 h spokojnego marszu). Towarzyszyć Państwu będzie również śpiew ptaków i cichy szept wiatru. Jest to możliwe do usłyszenia, ponieważ domki są nieco oddalone od drogi głównej. Natomiast wieczorem siedząc przy ognisku można wysłuchać koncertu świerszczy.

Obok domków znajduje się grill oraz miejsce na ognisko. Można skorzystać z ogólnodostępnej, zadaszonej altanki. Na specjalne zamówienie możemy zorganizować pieczenie barana lub ognisko w górach. Dla gości mniej aktywnych fizycznie a pragnących podziwiać piękno przyrody, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki po górach samochodem terenowym z kierowcą (również nocą). Oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków Nordic Walking.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek w górach – Tylmanowa

location_on Adres:

os. Ziemianki 230d, 34-451 Tylmanowa

woj. Małopolskie, Polska

phone 509509749

phone 182626355

insert_linkwww.domki-w-gorach.pl

Ilość miejsc: 12