Home » Domki letniskowe » Domek nad jeziorem Świętajno od: 40zł do: 55zł

Domek nad jeziorem Świętajno Domek nad jeziorem Świętajno

Proponujemy wynajęcie jednego 6 pokoi 2-, 3- , i 4-osobowych znajdujących się w domu letniskowym położonym w spokojnej, malowniczej, otoczonej lasami i łąkami okolicy – około 15 km od Szczytna. Pokoje można wynająć w okresie od maja do października. Pobliskie (ok.300m) jezioro Świętajno posiada I klasę czystości oraz znajduje się w strefie ciszy. Jest najczystszym jeziorem na Warmii i Mazurach z wodą o przejrzystości utrzymującej się przez całe lato na poziomie 5- 6 metrów widoczności. Max. głębokość jeziora to 29m, posiada bardzo dobre warunki do nurkowania.

Pokoje znajdują się w uroczym, murowanym domu letniskowym o powierzchni 120m, znajdującym się na ogrodzonej, zamkniętej działce o powierzchni 16 arów.

Pokoje wyposażone są w TV i aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka gazowa, komplet naczyń, garnków i sztućców);
Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem.

Samochód zaparkować można na zamkniętej, ogrodzonej posesji (GRATIS);

Na miejscu korzystać Państwo mogą ze wspólnego dla wszystkich pokoi sprzętu ogrodowego (piaskownica i huśtawki dla dzieci, leżaki ogrodowe),

Do dyspozycji gości grill wraz z wyodrębnionym na ten cel miejscem;
Udostępniamy miejsce do gry w siatkówkę i babingtona; możliwość rozpalenia ogniska (po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem posesji).

Narty k. Szczytna to miejscowość położona na wzgórzach morenowych nad bardzo czystym jeziorem Świętajno (Narty), ponad to w okolicy wiele innych jezior. Wokół leśne tereny z malowniczo położonymi mniejszymi jeziorami (foto galeria), pełne grzybów i jagód. Czyste powietrze, spokój i cisza pozwalają na pełny relaks i wypoczynek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek nad jeziorem Świętajno

location_on Adres:

Narty, ul. Jaśminowa 1, 12-100 Szczytno

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 506 198 181

phone tel. +48 506 198 181

insert_linkmazury.info.pl/domki/narty2/index.html

Ilość miejsc: 20