Home » Domki letniskowe » Domek nad jeziorem Narie w Kretowinach od: 200zł do: 200zł

Domek nad jeziorem Narie w Kretowinach Domek nad jeziorem Narie w Kretowinach

Domek położony jest nad jeziorem Narie jednym z największych i najczystszych jezior regionu. Jego powierzchnia zajmuje 1. 240 hektarów, a linia brzegowa rozciąga się na 53km. Jezioro Narie oraz jego okolice są objęte strefa ciszy co gwarantuje spokój i relaks nad wodą.

Domek został wybudowany na samym końcu półwyspu. Z tarasu rozciąga się przepiękny widok na panoramę jeziora. Domek jest położony nad samym jeziorem i posiada własne molo i łódź. Teren wokół domku jest ogrodzony. Na parterze domku znajduje się salon z kominkiem i pięknym widokiem na panoramę jeziora, kuchnia i łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. W domku jest również garaż. Domek jest w pełni wyposażony (TV, dvd, pościel, naczynia, lodówka, kuchenka gazowa, czajnik, meble ogrodowe itp.).

Zaletami położenia domku jest z jednej strony bliskość natury, a z drugiej dostępność do turystycznej infrastruktury Kretowin. W sąsiedztwie domku znajdują się dwa całoroczne ośrodki wypoczynkowe prowadzące własną gastronomię. W sezonie letnim w centrum Kretowin otwarta jest smażalnia świeżych ryb z jeziora, sklep spożywczy i wiele małych lokali gastronomicznych.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek nad jeziorem Narie w Kretowinach

location_on Adres:

Kretowiny, 14-300 Morąg

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 510 096 365, +48 (89) 757 14 11

phone tel. +48 510 096 365, +48 (89) 757 14 11

Ilość miejsc: 6