Home » Agroturystyka » Domek letniskowy w Borach Tucholskich od: 20zł do: 30zł

Domek letniskowy w Borach Tucholskich Domek letniskowy w Borach Tucholskich

Domek znajduje się w malowniczej miejscowości Wda, oddalonej o około 30 km od Starogardu Gdańskiego. Położony na ogrodzonej posesji, domek jest idealnym miejscem dla osób podróżujących z czworonogami, którzy mogą zabrać swoje pupile ze sobą.

W odległości zaledwie 15 metrów od domku przepływa rzeka Wda, na której w sezonie letnim organizowane są liczne spływy kajakowe. Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, nie ma problemu – w pobliskiej wypożyczalni można wynająć kajaki. Co więcej, wypożyczalnia oferuje również dowóz kajaków w wybrane miejsce na rzece, a po spływie odbiór sprzętu. Oczywiście, usługa ta jest dodatkowo płatna, jednak ceny są bardzo przystępne.

W odległości około 5 km od domku znajduje się urokliwa miejscowość letniskowa Mermet, wraz z małym, ciepłym jeziorkiem. To idealne miejsce na relaks i kąpiel w ciepłej wodzie.

Natomiast w odległości 7 km od Wdy znajduje się miejscowość Ocypel, gdzie znajduje się duże jezioro z piękną plażą, a także strzeżone kąpielisko. Wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowerki, kajaki) jest również dostępna, dzięki czemu można aktywnie spędzić czas na wodzie. Dla osób głodnych dostępne są punkty gastronomiczne, a dla miłośników nocnych rozrywek – dyskoteki i dancingi.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domek letniskowy w Borach Tucholskich

location_on Adres:

Za rzeką 7, 85-600 Wda

woj. , Polska

phone 602379442

phone 602379442

insert_linkwww.wdadomek.republika.pl

Ilość miejsc: 6