Home » Domki letniskowe » Domek Letniskowy od: 25zł do: 50zł

Domek Letniskowy Domek Letniskowy

Samodzielny domek letniskowy typu „BRDA” jest dwupoziomowy. Znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego, obok którego znajdują się jeszcze cztery domki letniskowe tego samego typu, należące do osób prywatnych.

Na dolnym poziomie znajdują się dwa pokoje, aneks kuchenny oraz toaleta z prysznicem. Górny poziom składa się z dwóch małych pomieszczeń do spania, z czego jedno jest przejściowe, oraz małej toalety. W jednej sypialni na górze znajduje się dodatkowo umywalka.

Domek jest wyposażony w telewizję kablową na obu poziomach, wieżę stereo, mikrofalówkę, kuchenkę gazową, czajnik bezprzewodowy, dwie lodówki, grill oraz wszystkie potrzebne naczynia i sztućce.

Jeśli chodzi o miejsca do spania, na parterze w pokoju, gdzie znajduje się telewizor, znajdują się dwie rozkładane wersalki i jedna kanapa narożna. W drugim małym pokoiku również znajdują się dwie rozkładane wersalki. Na poddaszu, w pomieszczeniu z umywalką i małym telewizorem, stoi podwójny tapczan oraz pojedynczy. Drugie pomieszczenie na poddaszu, z którego prowadzą schody na dół, zawiera pojedynczy tapczan.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek Letniskowy

location_on Adres:

ul. Wybrzeże Kościuszki 13 a, 72-420 Dziwnów

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 515371683

phone 515371683

insert_linkdomeklet.republika.pl

Ilość miejsc: 6