Home » Domki letniskowe » Dom Wypoczynkowy U Jędrusia od: 45zł do: 55zł

Dom Wypoczynkowy U Jędrusia Dom Wypoczynkowy U Jędrusia

Szanowni Państwo!

Doprawdy będziemy bardzo zadowoleni, jeśli zdecydujecie się odwiedzić nasz ośrodek rekreacyjny, który otoczony jest malowniczymi górami Beskidu Sądeckiego i położony nad brzegiem pięknego rzeki Poprad. Naszym Szanownym Gościom oferujemy wiele udogodnień, takich jak:

– salę audio-wizualną, wyposażoną w telewizor, odtwarzacz wideo oraz możliwość prowadzenia różnych zajęć dydaktycznych i dyskotek,
– taras biesiadny z tradycyjnym cygańskim grillem,
– stół do ping-ponga,
– specjalnie wydzielone miejsce do zabaw dla dzieci.

Nasz ośrodek posiada aktualną kartę kwalifikacyjną wydaną przez lokalne kuratorium, co jest wymagane do organizacji tzw. zielonych szkół. Funkcjonujemy przez cały rok i jesteśmy gotowi spełnić Państwa wszelkie życzenia. Nasz ośrodek działa od wielu lat i zawsze cieszył się doskonałą opinią. Nasi klienci szczególnie podkreślają naszą ciepłą atmosferę, doskonałą organizację, nienaganną czystość, wygodę, opiekę ze strony naszego personelu, wyśmienitą galicyjską kuchnię oraz niskie ceny, które zaskakują naszych gości.

Jeśli planują Państwo zorganizować obozy sportowe lub turystyczne, nasz ośrodek może pomóc w wynajmie odpowiednich obiektów w okolicy Rytra oraz w zapewnieniu sprzętu sportowego. Dodatkowo, w pobliżu ośrodka znajdują się boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną, które są dostępne dla naszych gości bez dodatkowych opłat.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka i gwarantujemy, że spędzą Państwo niezapomniane chwile w pięknym otoczeniu gór Beskidu Sądeckiego oraz nad brzegiem rzeki Poprad.

Z poważaniem,
Zespół Ośrodka Rekreacyjnego

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wypoczynkowy U Jędrusia

location_on Adres:

Rytro 349, 33-343 Rytro

woj. Małopolskie, Polska

phone 184469044

phone 607750158

insert_linkwww.ujedrusia-rytro.pl

Ilość miejsc: 45