Home » Domki letniskowe » Dom Wypoczynkowy Opole od: 30zł do: 50zł

Dom Wypoczynkowy Opole Dom Wypoczynkowy Opole

Dom Wypoczynkowy „Opole” znajduje się w urokliwej dzielnicy Darłowa – Darłówku, zaledwie 300 metrów od morza. Plaża jest szeroka i piaszczysta, a korzystny mikroklimat, obfitujący w jod, gwarantuje doskonały wypoczynek.

W Darłówku można zwiedzić wiele atrakcji, takich jak port rybacki, muzeum, latarnia morska i rozsuwany most. Dodatkowo, dostępne są wycieczki statkiem i tramwajem wodnym, wycieczki na duńską wyspę Borholm, połowy dorsza oraz aquapark.

Dojazd do Darłówka jest dogodny dzięki linii autobusowej PKS oraz busom. Stacja PKP w Darłowie znajduje się w odległości do 5 km. Ciekawostką turystyczną jest możliwość dojazdu do zabytkowego kościoła św. Gertrudy w Darłowie przy użyciu ciufci – najstarsze wzmianki o kościele pochodzą z XIV wieku. Jest to jedyny w Polsce kościół dwunastoboczny w stylu skandynawskiego gotyku. Warto również odwiedzić gotycki kościół mariacki z sarkofagami księcia pomorskiego Eryka oraz księżnych Jadwigi i Elżbiety, jak również muzeum w Zamku Książąt Pomorskich. Z Darłówka można także dopłynąć do Darłowa kanałem.

Dom Wypoczynkowy „Opole” to dwupiętrowy budynek z 38 miejscami noclegowymi. Pokoje są dwu, trzy i czteroosobowe, o standardzie ekonomicznym, wyposażone w pełny węzeł sanitarny oraz telewizję.

Zakwaterowanie rozpoczyna się o godzinie 15 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10 w dniu wyjazdu.

Dodatkowe udogodnienia dostępne dla gości za dodatkową opłatą to: wynajem parawanu za 5 złotych za cały pobyt, ograniczony niestrzeżony parking samochodowy za 3 złote za dobę, stół do ping ponga za 5 złotych za dwie godziny oraz piłkarzyki za 5 złotych za dwie godziny.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wypoczynkowy Opole

location_on Adres:

ul. Admiralska 21, 76-153 Darłówko

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943142006

phone 774544094

insert_linkwww.kolonie-wczasy.pl

Ilość miejsc: 38