Home » Domki letniskowe » Dom Wypoczynkowy Juhas od: 30zł do: 70zł

Dom Wypoczynkowy Juhas Dom Wypoczynkowy Juhas

Juhas to idealne miejsce na letni i zimowy wypoczynek, położone na granicznej przełęczy zwardońskiej, na północnym skraju beskidu żywieckiego. Oferuje doskonałą bazę wypadową do organizacji wycieczek, takich jak Wielka Raczka, Beskid Śląski czy pasmo Baraniej Góry.

Ukształtowanie przełęczy zwardońskiej i jej położenie tworzą wyjątkowy mikroklimat, który gwarantuje słoneczne i zielone lato oraz długotrwałą i obfitą pokrywę śnieżną zimą. Zwardoń to niewielka i spokojna miejscowość, która oferuje doskonałe warunki do organizowania wycieczek narciarskich, rowerowych i pieszych. Sezon letni trwa tutaj od maja do października, a na nartach można jeździć aż do końca marca. Jest to obecnie najlepsza miejscowość narciarska na żywiecczyźnie.

Ośrodek Juhas posiada 40 miejsc w pokojach dwu-, trzy-, cztero- lub pięcioosobowych, z łazienkami. Z okien Juhasa można podziwiać piękne zwardońskie widoki. W ośrodku szczególną uwagę poświęca się miłej obsłudze i domowej atmosferze. Cały ośrodek jest nowy, czysty i przytulny. Juhas posiada również przestronną jadalnię, w której serwowane są smaczne, domowe potrawy. Wolne chwile można przyjemnie spędzić w sali klubowej, wyposażonej w telewizor (TV Sat, Video), bilard i ping-pong. Na zewnątrz ośrodka znajduje się mnóstwo miejsca do odpoczynku, zarówno na łonie natury, jak i na specjalnie przygotowanym tarasie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wypoczynkowy Juhas

location_on Adres:

Zwardoń 92A, 34-373 Zwardoń

woj. Śląskie, Polska

phone 338646259

phone 607271118

insert_linkjuhas-zwardon.pl

Ilość miejsc: 40