Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy U Józefa od: 25zł do: 100zł

Dom Wczasowy U Józefa Dom Wczasowy U Józefa

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego domu wczasowego „U Józefa”, znajdującego się na pograniczu Poronina z Zakopanem. Dom oddalony jest od centrum Zakopanego o około 4 km, kompleksu narciarskiego „Nosal” o około 3.5 km, kompleksu narciarskiego „Harenda” o około 1.5 km, „Wielkiej Krokwi” o około 3.5 km, stacji paliw „Orlen” oraz restauracji Mc Donald o około 1 km.

Oferujemy Państwu 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Część pokoi posiada balkon z widokiem na panoramę Tatr. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i telewizor dla Państwa wygody. W naszym budynku znajduje się również sala bankietowa oraz jadalnia, gdzie serwujemy domowe posiłki w dogodnych dla Państwa godzinach.

Organizujemy różne atrakcje, takie jak kolonie, ferie, zielone szkoły, kuligi, ogniska oraz pieczenie barana. Wieczorne tradycje biesiady przy muzyce pozwolą Państwu lepiej poznać folklor i zwyczaje górali. Nasza miła i kompetentna obsługa, doskonała kuchnia, wspaniałe widoki oraz duża ilość atrakcji to atuty naszego ośrodka.

Na terenie obiektu zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy U Józefa

location_on Adres:

ul. Kościuszki 71, 34-500 Zakopane

woj. Małopolskie, Polska

phone 662804516

phone 606112110

insert_linkwww.ujozefa.kingnet.pl

Ilość miejsc: 50