Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Szczyt od: 25zł do: 65zł

Dom Wczasowy Szczyt Dom Wczasowy Szczyt

Najwyżej położony obiekt w Karpaczu znajduje się na wysokości 870 m.n.p.m. Jest to idealna lokalizacja, ponieważ obiekt leży w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, tuż przy Świątyni Wang.

Nasza oferta obejmuje 92 miejsca noclegowe, które są rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Oferujemy pokoje dla 1, 2, 3 lub 4 osób, wyposażone w umywalkę. Na każdym piętrze znajdują się prysznice i toalety. Dodatkowo, w naszym obiekcie znajduje się duża sala jadalna, która pomieści 80 osób, kawiarnia (gdzie istnieje możliwość organizowania dyskotek), świetlica wyposażona w telewizor kolorowy i odtwarzacz wideo oraz sala do gry w tenisa stołowego z dwoma stołami. Z tarasu widokowego można podziwiać piękne widoki na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską. Na terenie obiektu znajduje się również miejsce na ognisko i grill, plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Ponadto, organizujemy różnego rodzaju wycieczki. Możemy zorganizować wycieczki po polskiej i czeskiej części Karkonoszy, a także wycieczki do Pragi, Wiednia i Drezna. Oferujemy również wycieczki kilkudniowe, aby zapewnić naszym gościom możliwość zwiedzenia okolicy.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Szczyt

location_on Adres:

Ul. Na Śnieżkę 6, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757619360

phone 606303625

insert_linkwww.szczyt.btkarpacz.com.pl

Ilość miejsc: 92