Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Stefanka od: 45zł do: 80zł

Dom Wczasowy Stefanka Dom Wczasowy Stefanka

Dom Wczasowy „Stefanka” jest idealnie usytuowany w pięknym lasku sosnowym w miejscowości Piwniczna-Zdrój, na terenie malowniczego Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Oferuje on doskonałe możliwości do organizacji różnego rodzaju szkoleń, wycieczek, spotkań i imprez integracyjnych, które można połączyć z relaksującym wypoczynkiem.

Dzięki swojemu urokowi i malowniczemu otoczeniu, Dom Wczasowy „Stefanka” stwarza idealne warunki do nauki i rozwijania umiejętności w przyjemnej atmosferze. Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, co umożliwia prowadzenie efektywnych szkoleń i prezentacji.

Poza tym, goście mogą korzystać z licznych atrakcji i możliwości rekreacyjnych, takich jak spacery po okolicznych ścieżkach spacerowych, wycieczki rowerowe, czy relaks w pobliskim spa. Dom Wczasowy „Stefanka” oferuje również smaczne posiłki, które można delektować się w restauracji z widokiem na piękny ogród.

Nie ważne czy planujesz szkolenie, wycieczkę czy imprezę integracyjną, Dom Wczasowy „Stefanka” to idealne miejsce, które pozwoli Ci połączyć pracę z przyjemnością i zapewni niezapomniane doświadczenie. Przyjedź i przekonaj się sam!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Stefanka

location_on Adres:

ul. Nadbrzeżna 21, 33-350 Piwniczna-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184464126

phone 607588867

insert_linkwww.stefanka.com.pl

Ilość miejsc: 110