Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Usteczka od: 45zł do: 130zł

Dom Wczasowy Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Usteczka Dom Wczasowy Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Usteczka

Dom wczasowy Usteczka powstał z myślą o osobach, które z racji wieku, ograniczonej sprawności, schorzeń, chcą zadbać o swoje zdrowie lepsze samopoczucie oraz kondycję fizyczną.

Atmosfera panująca w ośrodku sprawia, że nasi wczasowicze czują się tu „jak u siebie”. Sprzyja temu kameralny charakter i przytulność obiektu – możemy bowiem przyjąć ok. 25 osób na jeden turnus. Nasz obiekt to duża villa trzy kondygnacyjna. Na parterze mieszczą się gabinety :masażu , fizykoterapii, hydroterapii oraz domowe mini Medical Spa .
W dalszej części znajduje się sala jadalna z małą klubo –kawiarnią. Posiłki które serwujemy to głównie dnia tradycyjnej polskiej kuchni na bazie ekologicznych produktów z naszego gospodarstwa agroturystycznego .

Natomiast w klubo –kawiarni można wypić dobrą kawę ,herbatę a podniebienie uraczyć domowymi ciastami. Dla chętnego znajdą się również smaczne soki owocowe lub warzywne . W trakcie relaksowania się w wolnej chwili można poczytać dobrą książkę oraz świeżą prasę. W ciepłe słoneczne dni można rozkoszować się leżąc na leżaku zażywając kąpieli słonecznych albo cieszyć swój wzrok widokiem kolorowych bażantów królewskich mieszkających w wolierach pod strzecha .
Dalsza część ogrodu to miejsce grillowania i wspólnych biesiad . Przy grillu każdy z uczestników turnusu może porozmawiać , pośpiewać , potańczyć .

Na dwóch kondygnacjach mieści się dwanaście pokoi z tarasami ogólnodostępnymi z wyposażeniem hotelowym . Pokoje są dwu , trzy lub cztero osobowe ( rodzinne ). Na wyposażeniu w każdym pokoju jest : łazienka ( kabiną prysznicową , umywalką wyposażona w ręczniki , suszarki ). Wyposażenie poszczególnych pokoi to : łóżka hotelowe , toaletki z lustrami , szafki nocne z lampkami, stolik z krzesłami , szafy ubraniowe , lodówki , czajniki, naczynia oraz podstawowy sprzęt plażowy

Przy domu mamy niestrzeżony parking. Odległość od morza to 15 minut spacerkiem .

Serdecznie zapraszamy Państwa do miłego wypoczynku w naszym kameralnym ośrodku Usteczka w Ustce . W razie potrzeby zapewniamy transport z dworca .

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Usteczka

location_on Adres:

ul. Bukowa 3, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 791 102 580, +48 (59) 814 72 34

phone tel. +48 791 102 580, +48 (59) 814 72 34

insert_linkwww.usteczka.ustka.pl

Ilość miejsc: 25