Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Pod wyciągiem od: 45zł do: 100zł

Dom Wczasowy Pod wyciągiem Dom Wczasowy Pod wyciągiem

Zapewne są Państwo przed urlopem lub zbliżającym się weekendem. Jeśli poszukujecie niepowtarzalnego i niezapomnianego miejsca to dobrze trafiliście.

Jeśli zmęczony jesteś zgiełkiem dnia codziennego, lubisz wędrówki po górach a wieczorem usiąść w altance przy grillu, DOM WYPOCZYNKOWY POD WYCIĄGIEM w ŚWIERADOWIE ZDRÓJ, serdecznie zaprasza na odpoczynek w ciszy i spokoju, w same serce Gór Izerskich.

Mile widziani są zarówno goście indywidualni, jak i grupy zorganizowane. Można przyjechać do nas ze swoim pupilkiem pieskiem czy kotkiem. Dysponujemy 2,3,4-osobowymi pokojami. W każdym pokoju jest łazienka, znajduje się telewizor, czajnik elektryczny, szklanki, talerzyki, ręczniki, WI FI. Oferujemy smaczną, domową, kuchnię i miłą atmosferę. Posesja położona z daleka od głównych ruchliwych dróg. Bezpłatny parking na posesji. Centrum miasta znajduje się 500m od nas. Wyciąg BAMBINO jest oddalony o 50m, a wyciąg GONDOLA o 2 000m. Przystanek PKS jest oddalony o 500m. Dyskoteka i potańcówki znajdują się w odległości 300m od nas. Oferujemy także wycieczki po górach, kuligi lub przejażdżki bryczką, wycieczki do Drezna, Czech i zwiedzanie zamków.

Jesteśmy otwarci na naszych gości, na ich wymagania i potrzeby.

OFERTA
Oferta skierowana jest dla organizatorów wszelkiego rodzaju atrakcyjnych i bezpiecznych wyjazdów dzieci i młodzieży szkolnej na obozy, wycieczki, kolonie, zimowiska, zielone szkoły. Zapraszamy do Domu Wypoczynkowego POD WYCIĄGIEM położonego w malowniczych Górach Izerskich. Świeradów Zdrój jest piękną miejscowością uzdrowiskową z licznymi szlakami turystycznymi. Jest miastem położonym w pobliżu granic POLSKO-CZESKIEJ i POLSKO- NIEMIECKIEJ. Istnieje możliwość zoorganizowania całodziennej wycieczki z Świeradowa do Pragi lub Drezna. Możliwość organizowania pieszych wycieczek w góry Izerskie. Możliwość organizowania wycieczek półdniowych do zamku FRYDLAND (Czechy) 30km od granicy. Możliwość wynajęcia busa. Zamek Czocha z Zaporą Złotnicką – odległość 36 km. Oferujemy pomoc przy organizacji wypoczynku. Młodzież ze Szkoły Podstawowej. Koszt dziennego pobytu – nocleg + śniadanie + obiad i podwieczorek + kolacja 70zł. osoba. Lub – nocleg + śniadanie i podwieczorek + obiadokolacja 65zł. osoba. Młodzież z Gimnazjum. Koszt dziennego pobytu – nocleg + śniadanie + obiad i podwieczorek + kolacja 75 zł. osoba. Lub – nocleg + śniadanie i podwieczorek + obiadokolacja 70zł. osoba. Trzyosobowa kadra – gratis przy grupie liczącej 40 osób młodzieży. Posiadamy 15 pokoi 2,3,4,5 osobowych, 43 miejsca noclegowe.

DOM WYPOCZYNKOWY
„Pod Wyciągiem”
Zenon Niechwiej
Ul. Leśna 2
59-850 Świeradów Zdrój

tel./fax. 75 78 16 402
607 813 071
NIP: 616- 106-72-48
Regon: 230266613
www.podwyciagiem.kei.pl

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Pod wyciągiem

location_on Adres:

ul. Leśna 2, 59-850 Świeradów-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757816402

phone 757816402

insert_linkpodwyciagiem.kei.pl

Ilość miejsc: 44