Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Pod Baranią od: 30zł do: 120zł

Dom Wczasowy Pod Baranią Dom Wczasowy Pod Baranią

Dom Wczasowy „Pod Baranią” znajduje się w malowniczej Dolinie Wisły – Czarne, tuż nad potokiem Biała Wisełka i Zalewem Czerniańskim. To idealne miejsce dla miłośników górskich wędrówek, ponieważ od naszego ośrodka dzieli turystów zaledwie 2,5 godziny pieszej wędrówki od szczytu Baraniej Góry (1220 m n.p.m.). Dodatkowo, do Zameczka Prezydneckiego RP można dotrzeć w zaledwie 40 minut pieszo.

Czarne znajduje się około 10 km od Wisły Uzdrowisko – Centrum, co sprawia, że nasz ośrodek jest doskonale położony dla osób poszukujących spokoju i wypoczynku w otoczeniu przyrody.

Oferujemy przestronny teren o powierzchni 10 000 m2, który zapewnia każdemu turyscie prywatność i możliwość znalezienia swojego własnego kącika. Na terenie ośrodka znajdują się dwa budynki – główny, w którym znajdują się pokoje 2, 3 i 4 osobowe z umywalkami oraz dwa budynki z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto, mamy także pawilon z 17 pokojami 3 osobowymi z łazienkami. W sumie dysponujemy 120 miejscami noclegowymi.

Dodatkowo, dla naszych gości przygotowaliśmy boisko do siatkówki, odkryty basen, szałas, palenisko, parking oraz latem piaskownicę. W ośrodku znajduje się także bar z tarasem, stołówka oraz świetlica, w której można znaleźć łóżko nefrytowe oraz kącik dla dzieci. Nasza sala może być również wykorzystana do organizacji różnego rodzaju spotkań i szkoleń.

Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszym ośrodku będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Pod Baranią

location_on Adres:

ul. Czarne 12, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 338553737

phone 604580400

insert_linkwww.podbarania.pl

Ilość miejsc: 120