Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Limba od: 80zł do: 130zł

Dom Wczasowy Limba Dom Wczasowy Limba

Świnoujście jest znaną miejscowością wypoczynkową i uzdrowiskową o długich tradycjach, sięgających początków XIX wieku. Znajduje się tutaj najszersza morska plaża w Polsce oraz wyjątkowo sprzyjający klimat, charakteryzujący się długim, słonecznym latem i krótką, łagodną zimą. To przyciąga rzesze turystów zarówno w okresie letnim, jak i poza sezonem.

W Świnoujściu czeka wiele atrakcji i pięknych zakątków na turystów. Można odwiedzić Muzeum Rybołóstwa, skorzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, stadionu czy hali sportowej. Dla miłośników morza i rejsów statkiem, liczni armatorzy oferują wycieczki po porcie, morzu i Zatoce Pomorskiej, a nawet do Niemiec. Terminal promowy z nowoczesnymi promami zapewnia szybkie połączenie z portami w Szwecji i Danii.

Jeśli planujesz pobyt w Świnoujściu, możesz skorzystać z usług Domu Wczasowego „Limba”. Ten obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie promenady spacerowej, zaledwie 100 metrów od morza. Oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych oraz stołówkę, w której serwowane są smaczne, domowe posiłki. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Limba

location_on Adres:

ul. Orkana 6, 72-600 Świnoujście

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913213207

phone 601818979

insert_linkwww.dwlimba.com.pl

Ilość miejsc: 100