Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Elzam-Krynica od: 65zł do: 95zł

Dom Wczasowy Elzam-Krynica Dom Wczasowy Elzam-Krynica

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „Elzam-Krynica” to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy usytuowany w malowniczej części Krynicy Morskiej, zaledwie 100 metrów od plaży i w pobliżu latarni morskiej.

Teren ośrodka, o powierzchni 1,6 hektara, jest ogrodzony i dozorowany. Pokoje hotelowe znajdują się w trzech murowanych pawilonach, z których dwa są piętrowe. Oferujemy 80 miejsc w pokojach dwuosobowych z łazienkami, balkonami i telewizorami, oraz 132 miejsca w pokojach czteroosobowych typu studio (2+2) z łazienkami, balkonami i telewizorami. Wszystkie pokoje wczasowe są wyposażone w sprzęt plażowy.

Nasi goście mają dostęp do różnorodnych udogodnień na terenie ośrodka, takich jak bezpieczny plac zabaw dla dzieci, boiska do gry w siatkówkę i badmintona, bramki do plażowej piłki nożnej, mała sala gimnastyczna, sala telewizyjna, świetlica z stołem do ping ponga, sale fakultatywne oraz kawiarnia. Posiłki serwowane są w stołówce, która pomieści 200 osób. Nasz szef kuchni specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej, ale również przygotowuje posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety.

Ośrodek „Elzam-Krynica” jest jednym z niewielu obiektów wczasowych o tak atrakcyjnym położeniu. Bliskość plaży, bezpieczny teren i otoczenie drzewami w parkowej atmosferze podnoszą komfort wypoczynku. Nasz obiekt jest idealnym miejscem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, w tym również dla osób niepełnosprawnych. Krynica Morska cieszy się największą popularnością oczywiście latem, ale warto również docenić jej klimatyczne walory, które sprzyjają leczeniu wielu schorzeń także poza sezonem letnim. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta cenowa przekona Państwa do wyboru naszego ośrodka jako miejsca wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Elzam-Krynica

location_on Adres:

ul. Żołnierzy 5, 82-120 Krynica Morska

woj. Pomorskie, Polska

phone 552476061

phone 552476061

insert_linkwww.elzam.mierzeja.com

Ilość miejsc: 212