Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Elzam-Krynica od: 65zł do: 95zł

Dom Wczasowy Elzam-Krynica Dom Wczasowy Elzam-Krynica

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „Elzam-Krynica”, to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony w malowniczej części Krynicy Morskiej, 100 m od plaży, w pobliżu latarni morskiej.

Teren ośrodka (1,6 ha) jest ogrodzony i dozorowany a pokoje hotelowe znajdują się w trzech murowanych pawilonach (1 i 2 – piętrowych). Dysponujemy 80 miejscami w pokojach 2-osobowych z łazienkami, balkonami, TV i pokojach 4-osobowych typu studio (2+2) z łazienkami, balkonami, TV oraz 132 miejscami w pokojach 4- osobowych typu studio (2+2) z łazienkami, balkonami. Pokoje wczasowe wyposażone są w sprzęt plażowy. Nasi goście na terenie ośrodka mogą korzystać z bezpiecznego placu zabaw dla dzieci, boiska do gry w siatkówkę, boiska do gry w badmintona, bramek do plażowej piłki nożnej, małej salki gimnastycznej, sali TV, świetlicy ze stołem do ping ponga, salek fakultatywnych i kawiarni. Posiłki serwowane są w stołówce (200 miejsc), a specjalnością szefa kuchni są dania tradycyjnej kuchni polskiej. Serwujemy również posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety.

Ośrodek „Elzam-Krynica” jest jednym z niewielu tak atrakcyjnie położonych obiektów wczasowych. Niemal bezpośredni dostęp do plaży, bezpieczny teren, usytuowanie wśród drzew, w parkowej atmosferze, podnoszą komfort wypoczynku. Nasz obiekt to doskonałe miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dzieci, również osób niepełnosprawnych. Największą popularnością Krynica Morska cieszy się oczywiście latem. Trudno jednak pominąć walory klimatyczne sprzyjające leczeniu wielu schorzeń również poza sezonem letnim. Jesteśmy przekonani, że również nasza oferta cenowa, przekona Państwa do wyboru naszego Ośrodka na miejsce swojego wypoczynku.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Elzam-Krynica

location_on Adres:

ul. Żołnierzy 5, 82-120 Krynica Morska

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (55) 247 60 61

phone tel. +48 (55) 247 60 61

insert_linkwww.elzam.mierzeja.com

Ilość miejsc: 212