Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Bałtyk od: 30zł do: 90zł

Dom Wczasowy Bałtyk Dom Wczasowy Bałtyk

Zlokalizowany w otoczeniu pięknej zieleni, na działce o powierzchni 1 ha, przy granicy Mielna i Unieścia. Położony tuż za wydmami nadmorskimi, obok wejścia na plażę, w bardzo spokojnej okolicy, jednak blisko do wszelkich rozrywek i atrakcji, gastronomii i handlu.

W pobliżu znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej z Koszalinem. Cały teren ośrodka jest dobrze zagospodarowany, ogrodzony i monitorowany oraz wyposażony w stałe urządzenia. Znajduje się tu plac zabaw dla dzieci, ognisko, grill, plac taneczny, stoły do ping-ponga, boisko do siatkówki plażowej oraz tereny wypoczynkowo-spacerowe w otoczeniu pięknej przyrody.

W budynkach zainstalowano system alarmów przeciwpożarowych. Posiadamy nowoczesną centralę telekomunikacyjną, wybrane programy telewizji satelitarnej oraz dostęp do Internetu.

Cały kompleks połączonych budynków ośrodka został rozbudowany, nadbudowany i zmodernizowany. W budynku „hotelowym”, na 4 kondygnacjach mamy 86, a w budynku „recepcyjnym”, na 3 kondygnacjach dodatkowo 20 pokoi oraz 2 dwupokojowe apartamenty.

Zapewniamy zakwaterowanie w wygodnych połączonych w jeden kompleks budynkach wczasowych: 106 dużych pokoi 2- i 3-osobowych z możliwością „dostawki” oraz dwa dwupokojowe apartamenty. Nowe eleganckie łazienki i meble. W sezonie grzewczym – ogrzewanie CO. W budynkach 4-kondygnacyjnym i 3-kondygnacyjnym znajdują się windy i szerokie loggie lub tarasy, a także podjazdy wygodne dla matek z dziećmi, osób starszych i niepełnosprawnych. Nowoczesna kuchnia gwarantuje bardzo dobre posiłki serwowane w systemie „stół szwedzki” (bufet).

Dostępne są także: monitorowany (niestrzeżony) parking na ogrodzonym terenie OW, Internet, telewizory, czajniki elektryczne, telefony stacjonarne, wyposażenie plażowe. Możliwość organizowania wieczorków tanecznych, wycieczek fakultatywnych, a nawet zabiegów rehabilitacyjnych i ćwiczeń usprawniających.

Ośrodek posiada 3 duże uniwersalne sale (180; 130; 100 m2) oraz 4 salki (o pow. od 30 do 40 m2), wygodne np. jako sale do prowadzenia zajęć dla Zielonych Szkół, wykorzystywane również na potrzeby szkoleń, konferencji i wszelkich uroczystości okazjonalnych. Na wysokości II piętra znajduje się duży, słoneczny taras z leżakami sprawdzający się jako miejsce do opalania.

Posiadamy nowoczesne wyposażenie medyczno-rehabilitacyjne, gotowe do poprawiania ogólnej kondycji zainteresowanych. Od 2012 roku planujemy udostępnienie krytego basenu.

Osobnymi obiektami z pełnym standardem wczasowym są wolnostojące: Parterowy pawilon wczasowy z 8 pokojami 2- do 4-osobowymi, oddalony o 200 m murowany „Dom z wodospadem” położony w atrakcyjnym otoczeniu, z 4 pokojami 2-osobowymi.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Bałtyk

location_on Adres:

ul. Pogodna 17, 76-032 Mielno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943189439

phone 504038777

insert_linkwww.baltyk.tp2.pl

Ilość miejsc: 255