Home » Agroturystyka » Dom Pod Błękitnym Dachem od: 25zł do: 40zł

Dom Pod Błękitnym Dachem Dom Pod Błękitnym Dachem

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Pod Błękitnym Dachem” w malowniczej miejscowości Międzygórze, położonej w Kotlinie Kłodzkiej. Nasz dom jest idealnym miejscem na wypoczynek, zapewniającym ciszę i spokój, a jednocześnie stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych gór.

Oferujemy komfortowe pokoje 2, 3 i 4-osobowe, każdy z własną łazienką i telewizorem. Dodatkowo, goście mają do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, gdzie mogą przygotować swoje ulubione posiłki. Nasza świetlica z kominkiem i telewizorem to idealne miejsce do odpoczynku i spędzania czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

W naszym ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko oraz grill, które są dostępne dla naszych gości. Można tu spędzać wieczory przy grillowaniu lub rozpalając ognisko i słuchając szumu natury. Oferujemy również miejsca parkingowe dla naszych gości, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo podczas pobytu.

Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym gościom doskonałego wypoczynku i zadowolenia, dlatego stawiamy na atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Pod Błękitnym Dachem” i gwarantujemy, że spędzicie Państwo niezapomniane chwile w pięknej scenerii Kotliny Kłodzkiej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Pod Błękitnym Dachem

location_on Adres:

ul. Wojska Polskiego 13, 57-514 Międzygórze

woj. , Polska

phone 748135204

phone 748135204

insert_linkjotem.magma-net.pl/dpbd

Ilość miejsc: 18