Home » Domki letniskowe » Dom Plażowy od: 40zł do: 60zł

Dom Plażowy Dom Plażowy

Zapraszamy do Międzyzdrojów, gdzie znajduje się urokliwy, przedwojenny dom z pięknym mansardowym dachem. Dom położony jest około 100 metrów od morza, więc wystarczy krótki dwuminutowy spacer, aby znaleźć się na plaży, otoczeni ciszą i szumem morza. Jeśli pójdziecie dziesięć minut w przeciwnym kierunku, dotrzecie na molo, gdzie panuje beztroski gwar nadmorskiego kurortu. U nas problemy znikają, a zamiast nich rozbrzmiewa muzyka. W naszym domu odprężycie się w przyjaznej atmosferze.

Dla Państwa wygody oddajemy do dyspozycji osiem pokoi z łazienkami. Każdy pokój ma niezależne wejście z posesji. Przed większością pokoi znajduje się wygodny kącik do siedzenia, gdzie można odpocząć na ogrodowym stoliku i krzesłach. W pokojach znajdują się czajniki elektryczne, filiżanki i talerzyki. W niektórych pokojach są telewizory, a we wszystkich jest radio. Istnieje również możliwość podłączenia się do WiFi.

W osobnym, ogólnodostępnym pokoju gospodarczym znajduje się lodówka do wspólnego użytku przez gości. Znajdziecie tam również deskę do prasowania i żelazko, przenośny grill, parawany plażowe oraz piłki i zabawki dla dzieci.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Plażowy

location_on Adres:

ul. Poprzeczna 5, 72-500 Międzyzdroje

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913280461

phone 600913000

insert_linkwww.domplazowy.com

Ilość miejsc: 15