Home » Hotele » Dom pielgrzyma Arka od: 24zł do: 75zł

Dom pielgrzyma Arka Dom pielgrzyma Arka

Zapraszamy do domu pielgrzyma ARKA w Licheniu Starym, który znajduje się w sąsiedztwie największej w Polsce bazyliki na terenie Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Jesteśmy usytuowani 20 km od głównej trasy Poznań-Warszawa oraz 15 km od Konina. Dysponujemy aż 745 miejscami noclegowymi, które znajdują się w 188 pokojach, z których każdy posiada własną łazienkę.

Przepiękny kompleks leśny otaczający nasz dom pielgrzyma zachęca do spacerów i wycieczek. Oferujemy oznaczone ścieżki piesze i rowerowe, które umożliwiają poznanie okolicy w sposób aktywny i przyjemny.

Dzięki naszej doskonałej bazie możemy zorganizować różnego rodzaju wydarzenia, takie jak konferencje, targi, szkolenia, pobyty turystyczne i pielgrzymkowe, uroczystości rodzinne (chrzty, komunie, jubileusze) oraz wiele innych przez cały rok. Jesteśmy również wyjątkowi, ponieważ tylko u nas można spędzić niepowtarzalną zabawę na bezalkoholowym balu sylwestrowym oraz przeżyć w wyjątkowej atmosferze święta Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu pielgrzyma ARKA w Licheniu Starym, gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie i wspaniała atmosfera.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom pielgrzyma Arka

location_on Adres:

Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 632708162

phone 632708162

insert_linkwww.arka.lichen.pl

Ilość miejsc: 700