Home » Pensjonaty » Dom Nad Jeziorem od: 80zł do: 130zł

Dom Nad Jeziorem Dom Nad Jeziorem

Oferujemy Państwu niezapomniany pobyt w komfortowym „Domu nad jeziorem”, który znajduje się na przepięknym, 2,5-hektarowym, zalesionym terenie w miejscowości Silnowo nad jeziorem Pile, na Pojezierzu Drawskim. Nasz obiekt zdobył I miejsce w konkursie na najlepszego usługodawcę w branży turystycznej na tym obszarze, dzięki jakości naszych usług i standardowi, jakie oferujemy.

W okolicy panują zdrowe i grzybne lasy, piękne i czyste jeziora, wspaniałe powietrze oraz cisza i spokój. To wszystko dzięki temu, że nie ma tu żadnego przemysłu. To wystarczająco dużo powodów, aby odwiedzić ten malowniczy zakątek Polski i cieszyć się wspaniałymi warunkami do odpoczynku, regeneracji sił i odreagowania stresów i problemów dzisiejszych czasów.

Zapraszamy przez cały rok na krótszy lub dłuższy pobyt w naszym domu, gdzie panuje kameralna i ciepła atmosfera. Oferujemy zakwaterowanie zarówno dla indywidualnych gości, jak i dla firm, które mogą zorganizować u nas szkolenia lub spotkania integracyjne dla swoich pracowników (maksymalnie dla 50 osób).

Preferujemy aktywny wypoczynek w otoczeniu pięknej i czystej przyrody, dlatego oferujemy własną bazę sportowo-rekreacyjną. U nas możecie Państwo skorzystać z różnych atrakcji, takich jak kort tenisowy, sala rekreacyjna z mini SPA (sauna, jacuzzi, sauna na podczerwień) oraz siłownia. Mamy także boisko do siatkówki plażowej i badmintona, stół do tenisa stołowego, rowery, bilard, piłkarzyki oraz plac zabaw dla dzieci.

Nasza kuchnia to nasz atut. Goście „Domu nad jeziorem” na pewno będą zadowoleni z pysznego domowego jedzenia, które serwujemy. Nasze menu obejmuje dania kuchni europejskiej oraz świeże ryby pochodzące z jezior, takie jak sielawa, okoń, szczupak czy węgorz, które wędzimy we własnej wędzarni. Mamy także bogaty wybór win z całego świata oraz dobre, markowe, zimne piwo z beczki.

Jeśli chodzi o atrakcje związane z pobytem nad wodą, oferujemy korzystanie z naszych łodzi wiosłowych, windsurfing, wędkowanie z własnego pomostu oraz kąpiele w czystych jeziorach.

Nasz obiekt funkcjonuje przez cały rok, więc zapraszamy Państwa na niezapomniany pobyt w każdej porze roku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Nad Jeziorem

location_on Adres:

Silnowo 65, 78-446 Silnowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943752274

phone 601412856

insert_linkwww.domnadjeziorem.pl

Ilość miejsc: 65