Home » Domki letniskowe » Dom na Mazurach od: 250zł do: 300zł

Dom na Mazurach Dom na Mazurach

Jeżeli wypoczynek oznacza dla Ciebie zmianę otoczenia, towarzystwa i sytuacji, które towarzyszą Ci na co dzień, to mamy coś dla Ciebie. Nasze zdjęcia zostały wykonane spontanicznie i niezamierzenie. Działka, na której znajduje się mały domek letniskowy, sąsiaduje z naszą zagrodą. Nie mogliśmy go zburzyć, ponieważ był oplatały prawie trzydziestoletnia winorośl.

Przyjaciele nadali naszemu winu nazwę Chateau de Szopa, gdy rok temu po raz pierwszy je wyprodukowaliśmy. Nie można zburzyć takiej budowli, nie można zrezygnować z takiego wina i trzeba zaprosić Przyjaciół zarówno do jednego, jak i drugiego. Musieliśmy jedynie przebudować domek (który nazywaliśmy szopą) i urządzić go z odrobiną szaleństwa, aby uzasadniał nazwę naszego wina.

Domek ma powierzchnię ponad 100 m/kw i jest wyposażony w kominkowe i elektryczne ogrzewanie. Posiada dwa wejścia, cztery sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, dwie łazienki, część biesiadną z kominkiem, telewizję, odtwarzacz DVD, Internet (Wi-Fi) oraz dużą, zadaszoną i oświetloną werandę.

Dodatkowo, na terenie znajdują się meble ogrodowe, miejsce na ognisko, grill oraz duża łódź z silnikiem elektrycznym (jezioro znajduje się w strefie ciszy). Domek jest wygodny i bardzo bezpieczny dla 6-8 osób, teren jest ogrodzony, oświetlony i pilnowany przez koty w nocy.

Wspólnie z sąsiadem posiadamy własne ogrodzone i zamknięte molo z zadaszoną wiatą, oddalone o 50 metrów od domku.

Działka znajduje się 150 metrów od sklepu, 200 metrów od placu zabaw dla dzieci i 8 kilometrów od Olsztyna.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dom na Mazurach

location_on Adres:

Majdy, 11-034 Majdy

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 895136014

phone 501206030

insert_linkdommajdy@wp.pl

Ilość miejsc: 6-8