Home » Pensjonaty » Dom Gościnny Europa od: 40zł do: 60zł

Dom Gościnny Europa Dom Gościnny Europa

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty wczasów nad morzem. Nasza posesja znajduje się w malowniczej miejscowości POBIEROWO, położonej w województwie Zachodniopomorskim, w powiecie Gryfice, gminie Rewal. Dojazd do tego urokliwego miejsca jest możliwy z trzech stron: od strony Rewala (6 km), Wrzosowa-Gostynia (3 km) oraz Dziwnówka (9 km Wybrzeża Rewalskiego). Nasz budynek domu gościnnego „EUROPA” mieści się na rogu ulic Mickiewicza i Kościuszki.

Oferujemy szeroki wybór komfortowych pokoi 3- i 4-osobowych, każdy z łazienką. Ponadto, posiadamy również apartamenty 2-pokojowe, które zapewnią Państwu jeszcze większą przestrzeń i prywatność. Nasza posesja jest ogrodzona, co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, a także zapewniamy miejsca parkingowe dla naszych gości. W naszym domu gościnnym zapewniamy również dostęp do bezprzewodowego internetu oraz telewizję, abyście mogli być zawsze na bieżąco. Dla miłośników plażowania udostępniamy także sprzęt, który umili Państwu czas spędzony nad morzem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianych wakacji nad morzem. Odprężcie się, cieszcie się pięknem natury i bawcie się dobrze!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Gościnny Europa

location_on Adres:

ul. Mickiewicza 15, 72-346 Pobierowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913864743

phone 601716744

insert_linkwww.dgeuropa.pl

Ilość miejsc: 28