Home » Pensjonaty » Dom Gościnny Bukowina od: 40zł do: 70zł

Dom Gościnny Bukowina Dom Gościnny Bukowina

Zapraszamy do Domu Gościnnego BUKOWINA, który został zbudowany z potężnych bali w stylu dworku myśliwskiego. Nasz dom położony jest na skraju urokliwej wsi Strzebowiska, tuż przy lesie i nad malowniczym potokiem. Oferujemy 5 przytulnych pokoi, które pomieszczą 2, 3 lub 4 osoby. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, zapewniając naszym gościom prywatność i wygodę.

W naszym Domu Gościnnym znajduje się również przestronna sala kominkowa o powierzchni 80 metrów kwadratowych. To idealne miejsce do odpoczynku i relaksu przy ciepłym ogniu. Dodatkowo, dla miłośników ogniska, udostępniamy specjalne miejsce na grillowanie i rozpalenie ogniska.

Jeśli jesteś pasjonatem jazdy konnej, z pewnością ucieszy Cię fakt, że tylko 300 metrów od naszego domu znajduje się stajnia z końmi do jazdy wierzchem. Możesz spędzić czas na przejażdżkach po okolicy i cieszyć się pięknem otaczającej przyrody.

Serdecznie zapraszamy do Domu Gościnnego BUKOWINA, gdzie czeka na Ciebie komfortowe pokoje, przytulna sala kominkowa i wiele atrakcji w okolicy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Gościnny Bukowina

location_on Adres:

Strzebowiska 21, 38-608 Wetlina

woj. Podkarpackie, Polska

phone 501201393

phone 505238495

insert_linkwww.bukowina.bieszczady.net.pl

Ilość miejsc: 18