Home » Pensjonaty » Dębowa Dziupla od: 40zł do: 50zł

Dębowa Dziupla Dębowa Dziupla

Zapraszamy przez cały rok do naszego nowo wybudowanego, drewnianego domu w stylu dworku polskiego. Dom położony jest w cichej i pięknej części Białowieży z widokiem na Park Narodowy przy drodze do lasu. Zapewniamy komfortowe warunki w chronionym obiekcie.

Oferujemy 4 pokoje 2-osobowe (w jednym jest dodatkowo rozkładany fotel) z łazienkami. We wszystkich pokojach znajduje się telewizor z platformą Polsat i odtwarzacz DVD, a w wyposażeniu są również filmy. Do dyspozycji gości jest duży, wygodny, klimatyzowany aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, kuchenką, piecykiem, zmywarką, czajnikiem i ekspres do kawy, oraz miejsca do spożywania posiłków, takie jak stoły i krzesła. Ponadto, w domu dostępne są albumy, przewodniki i mapy dotyczące Białowieży i Puszczy Białowieskiej.

Na terenie posesji znajduje się parking, altanka biesiadna z grillem oraz miejsce ogniskowe. Dodatkowo, goście mogą korzystać z rowerów i sprzętu sportowego do różnych gier i zabaw, bez dodatkowych opłat. Oferujemy również pomoc w organizacji czasu wolnego oraz udzielamy informacji o atrakcjach i miejscach do zwiedzania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dębowa Dziupla

location_on Adres:

ul. Browska 10, 17-230 Białowieża

woj. Podlaskie, Polska

phone 856812301

phone 608272657

insert_linkwww.debowadziupla.bialowieza.pl

Ilość miejsc: 8