Home » Wille » Daglezja od: 35zł do: 55zł

Daglezja Daglezja

Zapraszamy Państwa na całoroczny wypoczynek w bardzo dobrych warunkach. Nasz obiekt znajduje się zaledwie 20 metrów od wyciągu orczykowego, co czyni go idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych. Oferujemy również wiele udogodnień, takich jak w pełni wyposażona kuchnia, ogród wypoczynkowy z piękną roślinnością i grillem, oraz bezpieczne miejsce do parkowania, które jest zamykane na noc.

W naszym obiekcie dostępne są różne rodzaje pokoi, aby sprostać różnym potrzebom naszych gości. Mamy do dyspozycji 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami, które są idealne dla rodzin. Każdy segment rodzinny składa się z dwóch pokoi, gdzie w jednym znajduje się łóżko małżeńskie, a w drugim dwa pojedyncze łóżka. Ponadto, mamy również pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim i łazienką oraz pokój 1-osobowy z łazienką na korytarzu. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowe meble i telewizor.

Nasz obiekt zapewnia idealne miejsce dla osób poszukujących odpoczynku w miłej, domowej atmosferze oraz komfortowych warunkach. Można tu także cieszyć się bliskim kontaktem z przyrodą, a wszystko to w przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Daglezja

location_on Adres:

ul. Armii Krajowej 8, 58-580 Szklarska Poręba

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757173799

phone 663869403

Ilość miejsc: 11