Home » Domki letniskowe » D.W. Koliba od: 25zł do: 65zł

D.W. Koliba D.W. Koliba

Zapraszamy do tradycyjnego domu zbudowanego z drewnianych bali, położonego przy bocznej, spokojnej ulicy. W otoczeniu domu znajduje się piękny las oraz malownicza rzeka Białka. To idealne miejsce dla osób pragnących wyciszenia i kontaktu z naturą.

Dom usytuowany jest w niedalekiej odległości od licznych szlaków turystycznych, które prowadzą przez okoliczne lasy i góry. Można tu spacerować, uprawiać nordic walking czy też jeździć na rowerze. Rzeka Białka to raj dla miłośników kajakarstwa i wędkarstwa. Można tu również zażywać kąpieli w letnie, upalne dni.

Obok domu znajduje się przystanek, z którego odjeżdżają busy do Zakopanego, popularnego kurortu w Tatrach. Można tam zwiedzać liczne atrakcje turystyczne, takie jak Krupówki czy Wielka Krokiew. Zimą dostępne są także darmowe ski-busy, które dowożą narciarzy do pobliskiego ośrodka narciarskiego Kotelnica.

Zapraszamy do naszego tradycyjnego drewnianego domu, aby cieszyć się spokojem i urokami okolicznej przyrody, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do atrakcji turystycznych i rozrywek. Oferujemy komfortowe pokoje, przytulny salon z kominkiem oraz dostęp do ogrodu. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin, jak i grup przyjaciół.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
D.W. Koliba

location_on Adres:

ul. Pod Grapą 14, 34-405 Białka Tatrzańska

woj. Małopolskie, Polska

phone 182654214

phone 667804214

insert_linkwww.bialka-koliba.pl

Ilość miejsc: 26