Home » Domki letniskowe » Chata Domki od: 130zł do: 220zł

Chata Domki Chata Domki

Obiekt wypoczynkowy „CHATA – Domki w Krasnobrodzie” to kompleks trzech pięknych domków drewnianych, zbudowanych w stylu chałup lubelskich. Znajdują się one na stoku, powyżej poziomu miasta, obok nieczynnego kamieniołomu, który pełni teraz funkcję punktu widokowego w Krasnobrodzie.

Nasi goście mają do dyspozycji trzy samodzielne domki drewniane, które łącznie oferują 20 miejsc noclegowych. Każdy domek może pomieścić maksymalnie od 6 do 8 osób.

Wnętrza domków są wyposażone w łazienki, przytulny salonik z kominkiem i sprzętem RTV, a także w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, kuchenką gazową i sprzętem AGD, który umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków. Dodatkowo, w każdym domku znajduje się jadalnia.

Na terenie obiektu znajduje się również utwardzone miejsce parkingowe, meble ogrodowe, grill oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo, dla wygody naszych gości, przygotowaliśmy dużą wiatę biesiadną z grillem ogrodowym.

Zapraszamy do naszego obiektu przez cały rok, aby cieszyć się pięknem Krasnobrodu i spędzić niezapomniane chwile w naszych przytulnych domkach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Chata Domki

location_on Adres:

ul. Zamojska 3, 22-440 Krasnobród

woj. Lubelskie, Polska

phone 506091166

phone 512167244

insert_linkchatakrasnobrod.pl

Ilość miejsc: 20