Home » Domki letniskowe » Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowe Osówek od: 25zł do: 40zł

Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowe Osówek Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowe Osówek

Zapraszamy Państwa do skorzystania z dobrodziejstw natury podczas wypoczynku w Osówku. Nasza oferta noclegowa, przyjazna społeczność i piękna okolica są gwarantem udanego wypoczynku.

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe „Osówek” składa się z dwóch budynków. Pierwszym z nich jest budynek główny, w którym znajduje się 7 pokoi z łazienkami, sala konferencyjna, salon i kuchnia. Drugim budynkiem jest budynek agroturystyczny, który został wyremontowany i wykończony boazerią drewnianą, wzorowaną na skandynawskim budownictwie. Oba budynki oferują przestrzeń sypialną i konferencyjną.

W budynku głównym znajdują się pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe oraz 4-osobowe, co daje łącznie 19 miejsc noclegowych. Pokoje są wyposażone w łóżka piętrowe, szafy na ubrania, komody, ławy oraz stoliki z lampkami. Łazienki są obszerne i wyposażone w komfortowe wanny lub natryski. Pokoje w budynku głównym noszą nazwy gatunków drzew występujących w Borach Tucholskich, takie jak olsza, grab, świerk, dąb, sosna, buk i brzoza. Każdy pokój ma swoją łazienkę, która może być prywatna lub wspólna z innym pokojem.

Drugi budynek, który został wyremontowany, oferuje pokoje: wierzba, topola i klon. Wszystkie pokoje są przytulne i wyposażone w niezbędne udogodnienia.

Dodatkowo, na I piętrze budynku agroturystycznego znajduje się otwarta przestrzeń, gdzie turyści mogą rozłożyć swoje karimaty lub skorzystać z łóżka polowego.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianego wypoczynku w Osówku!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowe Osówek

location_on Adres:

Osówek 47, 83-242 Osieczna

woj. Pomorskie, Polska

phone 515151741

phone 515151741

insert_linkwww.osowek.morena.org.pl

Ilość miejsc: 19