Home » Hotele » Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie od: 120zł do: 220zł

Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie

Ośrodek znajduje się zaledwie 35 km od Centrum Warszawy i położony jest na malowniczym terenie z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego. Jest to nowoczesny kompleks ośmiu sal konferencyjnych, które są wyposażone w niezbędne urządzenia, takie jak dostęp do Internetu, flipchart i ekran. Dodatkowy sprzęt można zamówić na życzenie klienta. Ośrodek posiada także salę restauracyjną, Karczmę Zalipiańską oraz chatę grillową, które są idealne do organizacji różnego rodzaju uroczystości.

Aby urozmaicić szkolenia, ośrodek oferuje również gry terenowe, takie jak paintball i rowerowy slalom z przeszkodami. Dla amatorów sportów strzeleckich dostępne są łuki i kusze. Wyniki można pochwalić się wieczorem, w ręcznie malowanej Karczmie Zalipiańskiej.

Centrum Szkoleń i Konferencji GEOVITA w Jadwisinie to również idealne miejsce do organizacji okolicznościowych uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, komunie, urodziny i inne. Ośrodek posiada wspaniałą lokalizację nad Zalewem Zegrzyńskim oraz dwie rodzaje sal, które mogą pomieścić odpowiednio 150 lub 70 osób. Do dyspozycji gości jest również przepyszna kuchnia oraz możliwość skorzystania z noclegu.

W ośrodku zapewniamy profesjonalną obsługę i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Nasza doświadczona kadra zaplanuje z Państwem wszystkie najważniejsze aspekty przyjęcia, a nasz personel bezpośrednio obsługujący przyjęcie zadba o to, aby wszystko było zrealizowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

W naszym Centrum chcemy, abyście Państwo mogli skupić się tylko na sobie w Waszym wyjątkowym dniu – resztę zostawcie nam!

Do dyspozycji gości są również różne udogodnienia, takie jak pokoje 1 i 2-osobowe oraz 3-osobowe typu studio, sala restauracyjna, kawiarnia, chata grillowa, Karczma Zalipiańska, ognisko, osiem sal konferencyjnych, salon odnowy biologicznej, solarium, sauna z kabiną do hydromasażu, siłownia, łóżko i fotel masujący, bilard oraz parking monitorowany. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie

location_on Adres:

ul. Ogrodowa 31, 05-140 Serock

woj. Mazowieckie, Polska

phone 227827474

phone 695377715

insert_linkwww.geovita.pl

Ilość miejsc: 120