Home » Campingi » Camping nr. 249 od: 15zł do: 150zł

Camping nr. 249 Camping nr. 249

Naszym gościom oferujemy wiele atrakcji i udogodnień, które sprawią, że ich pobyt u nas będzie niezapomniany. Położenie naszego miejsca wypoczynkowego w malowniczej okolicy, otoczonej pięknymi borami sosnowymi i czystymi jeziorami, gwarantuje spokój i relaks. Posiadamy ogromną powierzchnię – aż 5 hektarów, co zapewnia dużo miejsca do swobodnego poruszania się i cieszenia się naturą.

Nasza działka posiada własną linię brzegową jeziora Kalwa, co oznacza, że nasi goście mają bezpośredni dostęp do urokliwych plaż i kąpieliska. Dla miłośników wędkowania mamy wiele kładek wędkarskich, a bezpieczne zejście na brzeg jeziora ułatwi rozpoczęcie przygody z łowieniem ryb.

Dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy wiele tras spacerowych nad jeziorem oraz przepiękne trasy rowerowe. Można również spróbować swoich sił na atrakcyjnym szlaku kajakowym. Nasz teren jest częściowo oświetlony i całodobowo dozorowany, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

W naszym ośrodku znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, więc można spróbować swoich sił w żeglarstwie czy kajakarstwie. Dla wygody naszych gości zapewniamy również przyłącza elektryczne oraz zaplecze socjalne, w tym prysznice z gorącą wodą i toalety, w tym dla turystów niepełnosprawnych.

Dodatkową atrakcją jest możliwość palenia ognisk w dozwolonych miejscach, co pozwala na wieczorne spotkania przy ognisku i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile w pięknej okolicy, pełnej przyrody i atrakcji.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Camping nr. 249

location_on Adres:

ul. Wypoczynkowa 3, 12-130 Pasym

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 896212152

phone 896212152

Ilość miejsc: 100